Вітаю, любі мої читачі. Нещодавно я стикнувся з дивними умовами певних рекламних майданчиків, а саме банерної та тизерної мережі Bodyclick. Надумав я спробувати монетизувати трішки свій блог, подивитись на результат та ефективність реклами на даному етапі розвитку. Довго обирав підходящі варіанти і зупинився саме на Bodyclick – ця мережа відома вже давно, має багато позитивних відгуків і не чинить шкоди ресурсам.

bodyclick

Мій блог вже має певний траст, не використовував рекламу більше року, має певну відвідуваність – чому б не організувати якусь копійчину для початку? Але … не так сталось, як гадалось. Переривши форуми та ресурси, поспілкувавшись зі знаючими людьми, я вирішив спробувати саме цю тизерку. І раптом згадав, що колись давно я реєструвався в цій системі, але мій сайт був відхилений через низьку відвідуваність – ну молоде і зелене.

Зайшов в свій акаунт і подав заявку на перегляд участі мого блогу в рекламній мережі. Чекати дуже довго не прийшлось і на наступний день я отримав повідомлення на електронну пошту про надходження відповіді. Коли я відкрив персональний кабінет, то здивуванню не було меж – блог відхилили по причині наявності інформації про заробіток.

Сайт відхилено

Мені стало дуже цікаво – чим керувалась адміністрація Bodyclick? Адже я знаю, що за інформація опублікована на шпальтах, ніяких “лівих” пропозицій заробітку, все чесно і прозоро – описується суть бізнесу в мережі. Ніяких тіньових схем, шахрайських механізмів, лохотронів, МЛМ і тому подібного на блозі немає.

Я вирішив добратися до суті і вийшов на зв’язок зі службою підтримки. Відповідь мене розсмішила, здивувала, але не внесла ясності ані трохи.

Відповідь

Отакої … не має значення бізнес, заробіток, лохотрон … не приймаємо і все. Я вже не став допитуватись глибше, залишив все як є, але для Вас, шановні читачі, буде таке собі попередження: маєте на сторінках ресурсів інформацію про заробіток – в системі Bodyclick прийняти участь не вийде. Ну і грець з ними.

Дивно, якщо вони так бережуть свій авторитет і модерують майданчики в ручному режимі, то повинні були б розрізнити, де пишуть про шахрайські методи та способи, а де дійсно корисна інформація про бізнес та заробіток. Та видно лохотрони так вже набили оскому всім, що від будь-якої згадки про гроші модератори тікають від цієї теми, як чорт від ладану.

Хоча … можливо в чомусь вони і праві. Сьогодні стільки “бізнесменів” в інтернеті, стільки “революційних проектів”, стільки компаній, які “тільки заходять на ринок”, стільки можливостей “змінити своє життя”, що просто дивуєшся, чому ж я ще не мільярдер? Адже все так просто! За тиждень-другий можна заробити купу баксів!

Повісив я, одним словом, старий Google AdSense, який вже і не мій, а зареєстрований на дружину, тому що одного разу Google показав мені дулю з маком і заблокував акаунт. Але, як вже писалося неодноразово, я не покладаю надії на заробіток з контекстної реклами чи посилань, маю трішки інші плани та цілі. Це був так … експеримент.

Для Вас – якщо плануєте заробляти за допомогою блогу (реклама, посилання, постові і т.д.), то майте на увазі – тизерна мережа Bodyclick не приймає сайти з інформацією про заробіток. Взагалі то, потрібно дуже обережно підходити до вибору таких систем і добре виставляти фільтри тематик, інакше будете мати щигля від пошукових систем. При розумному підході – тизери можуть дати хорошу віддачу, але, повторюсь, уважно вибирайте.

Бажаю Вам зважених рішень та вдалих починів.

Шануйтеся!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...