Дивитись тв онлайн на своєму комп’ютері можна й це доволі легко організувати. Ніякого додаткового обладнання нам потрібно не буде, достатньо мати ПК та швидкісний інтернет. Здавалося б, а для чого все це? Адже є українське телебачення з безліччю каналів, дивись собі. Але … бувають ситуації, коли я працюю в одній кімнаті, а дружина, наприклад, дивиться фільм в іншій. Не буду ж я йти та перемикати канал, бо там розпочинається футбольний матч чи випуск новин. Тим паче зараз, коли найголовніший член родини категорично вимагає мультфільми … тут уже не посперечаєшся. Саме в таких випадках мені на допомогу приходить телебачення онлайн.

Дивитись тв онлайн я розпочав уже доволі давно, адже це неймовірно зручно – ти можеш переглянути необхідну програму чи спортивну подію не напружуючи інших та не відходячи від робочого місця. А от скільки я перепробував програм для перегляду онлайн тв – напевно важко буде перелічити. Все не влаштовувало … то перелік каналів надто куций, то вони просто не відтворюються, то сама програма дуже громіздка чи заплутана. Теоретично, можна було б познаходити трансляції окремих каналів та пододавати їх собі закладки, але такий варіант не дуже зручний, як на мене. Та все ж я відшукав програму, яка дозволяє мені дивитись тв онлайн безкоштовно з максимальним комфортом. Не скажу що вона ідеальна, але це найбільш ефективний та робочий варіант.

Телевізор на ПК - це тв онлайн

Зручність в тому, що перегляд онлайн тв не є прямим призначенням цієї програми, навіть потім, коли дивитись телеканали через інтернет Вам буде уже не потрібно, Ви зможете спокійно залишити програмку в себе на ПК, адже її можливості стануть Вам у пригоді й надалі. Що ж це за чудо-програма така та як з її допомогою можна дивитись тв онлайн безкоштовно? Зараз я все Вам розкажу. Забігаючи наперед хочу наголосити, що ми будемо дивитись трансляції через інтернет, тому врахуйте, що якість зображення чи взагалі наявність трансляції може залежати й від якості Вашого інтернет з’єднання також, тому майте це на увазі.

Як дивитись тв онлайн – встановлюємо VLC media player

Як не дивно, але переглядати телебачення онлайн допомагає мені звичайний мультимедійний плеєр, який називається VLC media player, гадаю, що про нього чули всі або хоча б зустрічали іконку цього програвача. Перейдіть за посиланням вище та одразу завантажте з офіційного сайту інсталяційний файл собі на ПК. З встановленням VLC проблем у Вас не буде, запустіть інсталяцію та декілька разів натисніть «Далі».

Одразу після інсталяції Ви побачите основне вікно програми, але поки не поспішайте. Наразі ми просто встановили звичайний мультимедійний плеєр на свій ПК і ніякого тв онлайн дивитись ще не зможемо, для цього потрібно зробити декілька кроків. Але й зараз VLC цілком робочий та може відтворювати офлайнове відео, яке знаходяться у Вас десь в архівах.

ТВ онлайн через VLC media player

Але, з тв онлайн наш плеєр поки що не товаришує й нам необхідно їх познайомити. Ви можете запитати, а для чого всі ці рухи? Для чого завантажувати звичайний програвач, а потім ще щось робити для перегляду онлайн телебачення? Невже не краще одразу завантажити якусь спеціальну програму? Все дуже просто, я поясню.

Річ у тім, що оперуючи окремо програвачем та окремо каналами, ми завжди матимемо під рукою актуальні та робочі трансляції, а випадки, коли немає сигналу чи трансляція взагалі відсутня ми зведемо майже до нуля. Чому майже? Нагадаю, це не кабельне чи супутникове телебачення, це інтернет, тому певні ексцеси можливі, але в нашому випадку їх буде набагато менше, ніж в ситуації зі спеціалізованими програмами для онлайн тв.

Отже, перший крок ми зробили, встановили VLC media player, за допомогою якого і будемо дивитись телевізійні трансляції. Переходимо до другого кроку.

Як дивитись тв онлайн безкоштовно – завантажуємо плейлист каналів

Що таке взагалі плейлист каналів? Це певний файл у визначеному форматі, в якому й прописані адреси трансляцій, саме тому дуже важливо, щоб ці адреси були актуальними та робочими. Наприклад, ось так виглядає «вихідний код» такого файлу:

Файл списку каналів тв онлайн

Як Ви можете побачити, тут просто прописані адреси, звідки й буде братись відео для перегляду. Якщо така адреса зміниться чи перестане працювати – відповідно й ми нічого подивитись не зможемо. Гадаю, що це і є основна проблема спеціальних програм, де ці посилання зашиті за замовчуванням та їх або неможливо змінити, або потрібно лізти в налаштування та змінювати вручну. Але й навіть у такому випадку, потрібно звідкись брати ці адреси …

Отже, де можна завантажити плейлист каналів для перегляду телебачення за допомогою VLC media player? Тут я можу Вас й потішити, й одночасно розчарувати. Конкретного посилання я Вам, на жаль, дати не можу, тому що перелік таких плейлистів дуже великий: спеціально зі спортивними каналами, з іноземними каналами, з українськими каналами, ба навіть з каналами для дорослих, на будь-який смак. Але, знайти потрібний плейлист дуже легко, необхідно просто забити в пошуку запит «iptv плейлист Україна 2018» або по аналогії конкретизувати «iptv плейлист спортивних каналів» й результатів буде дуже багато.

Особисто для себе я зібрав файл з українськими каналами, якщо бажаєте, то ось за цим посиланням Ви можете завантажити той плейлист, який я використовую зараз: завантажити плейлист.

Але врахуйте, що ці канали зібрані спеціально для мене, тому їх кількість не дуже велика. По можливості, я буду намагатись оновлювати актуальний стан плейлиста, але завважте, що в кожного свої вподобання, тому, якщо Вас цікавлять канали іншого спрямування, просто пошукайте в Google необхідний плейлист. Їх є дуже багато, проблем з пошуком не виникне.

В результаті пошуку та завантаження, Ви отримаєте на своєму ПК файл у форматі “.m3u”. Назва файлу може бути різна, залежно від того, звідки Ви завантажували та які конкретно канали там є, але формат буде однаковий.

Дивимось телебачення онлайн – VLC media player + iptv плейлист

Як поєднати VLC плеєр та завантажений плейлист? Як змусити програму транслювати нам тв онлайн? Все дуже просто, для початку відкриваємо саму програму VLC media player та натискаємо на іконку «Перемкнути список відтворення». Бачимо, що наш список повністю порожній та нам рекомендують перетягнути сюди файл.

Готуємо плейлист тв онлайн

Далі ми просто беремо завантажений плейлист та перетягуємо на це поле (або правою кнопкою миші й обираємо потрібний файл).

Перетягуємо у вікно плейлист тв онлайн

Перетягнули й бачимо наш плейлист у вікні програми. Повторюсь, називатись цей файл може по різному, залежно від вмісту, це не так важливо.

Плейлист тв онлайн готовий

Клацаємо на цьому файлі два рази й відкриваємо перелік каналів для онлайн телебачення. Обираємо потрібний канал та насолоджуємось.

Трансляція тв онлайн працює

Варто сказати, що деколи Ви можете побачити ось таку помилку:

Помилка відтворення тв онлайн

Не лякайтеся, дочекайтесь поки VLC media player пересканує всі канали. Як правило, програма автоматично запустить перший доступний канал, але якщо такого не сталось – закрийте це вікно та спробуйте запустити бажаний канал вручну.

Подекуди виникають якісь конфлікти та канали не запускаються одразу, але при повторній спробі все працює на ура. Тепер Ви без проблем зможете дивитись тв онлайн безкоштовно на своєму ПК не заважаючи нікому. Для прикладу, декілька прямих трансляцій:

ICTV

Канал ICTV через тв онлайн

СТБ

СТБ через тв онлайн - все працює

ТЕТ

ТЕТ та тв онлайн - чудова робота

MEGA

MEGA та тв онлайн - також без проблем

Одним словом, обирайте ті канали, які Вам більш до смаку. Ну або знайдіть свій плейлист за вподобаннями та насолоджуйтесь переглядом онлайн тв на своєму робочому місці.

Невелика порада: додайте на робочий стіл або сам плейлист, або його ярлик, таким чином Ви зможете запускати відтворення каналів одразу в програвачі, а не додавати його у список відтворення знову.

Невеликий підсумок такого рішення для онлайн телебачення:

Звичайно, як дивитись тв онлайн кожен обирає самостійно, можливо Вам буде зручніше переглядати трансляції на офіційних сайтах каналів, кожному своє. Та все ж я вирішив поділитись з Вами тим рішенням, яке я знайшов для себе, маю надію, що й Вам такий варіант сподобається.

Тому логічно буде коротенько зазначити плюси та мінуси такого варіанту, отже плюси:

  • Дуже легко підтримувати актуальний стан каналів;
  • Можливість вибору конкретної тематики каналів;
  • Найстабільніша робота з усіх випробуваних варіантів;
  • Доволі прийнятна якість трансляції майже всіх каналів;
  • Ви користуєтесь звичайним програвачем, а не окремою програмою;
  • Можна самостійно редагувати плейлист каналів та створювати свій власний.

Мінуси:

  • Деколи трансляції бувають недоступні;
  • Не завжди коректно працює пауза трансляції;
  • В мережі велика кількість плейлистів, де половина каналів не відтворюються.

Як створити свій власний плейлист онлайн тв?

Все доволі просто. Відкриваєте будь-який завантажений плейлист у редакторі Notepad++ (Блокнот для цього не підійде) та поруч чисту сторінку.

Створюємо власний плейлист тв онлайн

Одночасно відтворюєте цей плейлист у VLC media player. Далі просто перемикаєте канали, які Вам подобаються та працюють й прописуєте на чистій сторінці адресу їх трансляції. Наприклад, я відкрив плейлист і мені потрібно скопіювати адресу каналу 1+1. Я відшукую його у файлі плейлиста та копіюю в новий файл (зверніть увагу, що копіюємо ми два рядки – назву й адресу).

Процес створення власного переліку каналів тв онлайн

Таким чином вибираю потрібні та робочі канали, прописую адреси їх трансляцій та зберігаю новий файл у форматі “.m3u”.

Зберігаємо тв онлайн плейлист

Якщо з часом якийсь канал перестає працювати зовсім, я відшукую в мережі свіжі плейлисти, перевіряю чи там цей канал працює та копіюю нову адресу відтворення у свій плейлист. Таким чином я можу дивитись тв онлайн безкоштовно та бути впевненим, що у мене всі телеканали будуть працювати.

Ну ось і все, якщо Вам потрібно буде переглянути телебачення онлайн – тепер Ви знаєте як це можна зробити.

Шануйтеся!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...