Відкрити меню

Як плагін для голосування WP-Polls заблокував візуальний редактор WordPress

Доброго дня, шановні друзі. Якось прийшла мені в голову ідея – змінити дизайн свого блогу. Чому? Не знаю … можливо робота над новим проектом, де використовується класний та сучасний шаблон, навіяла таку думку, можливо просто захотілось оновлень … не скажу точно, але я вагався. Зміна зовнішнього вигляду (редизайн) – це дуже серйозний крок, тому я вирішив запитати у читачів, як би вони оцінили дизайн www.webdigest.com.ua на сьогоднішній день.

Плагін та редактор

Найкраще це було зробити методом опитування – багато зусиль від користувача не вимагається, все анонімно і статистику видно одразу. Я завантажив та встановив плагін для опитування WP-Polls, створив декілька запитань, прикрутив голосування в сайдбар та розіслав листа по базі постійних читачів.

Коли через 2 чи 3 доби визріла ідея нової статті, яке було моє здивування, коли зайшовши в майстерню, в публікації та спробувавши щось написати, я НЕ ПОБАЧИВ візуального редактора! Він просто зник! Перемикаючи вкладки “Візуально” та “Текст” – мені так і не вдалось нічого написати. Панель редактора зникла, вставити будь-який матеріал виявилось неможливо, а друкувати та редагувати статтю у вкладці “Текст” – просто збочення.

Пропав візуальний редактор

Що я тільки не робив, щоб вирішити цю проблему. Встановлював додатковий плагін стороннього редактора, оптимізував базу даних, вносив правки в файли для коректної роботи скриптів – все марно, ні на одному форумі чи ресурсі я не знайшов дієвої відповіді чи пропозиції.

Вірніше – варіантів було багато, але, наскільки я зрозумів, в кожного користувача може бути своя локальна проблема, тому зі 100% гарантією ніхто не зможе сказати, чому в мене зник візуальний редактор в майстерні.

Вирішив тоді я скористатись старим та добрим методом – перейшов на вкладку “Плагіни”, відмітив абсолютно всі та обрав “Деактивувати”. Потім, активуючи один за одним, почав спостерігати, який з них (якщо це в плагінах проблема) заблокує редактор.

Несподівано, після активації плагіна WP-Polls, візуальний редактор зник. Колись я вже встановлював WP-Polls і успішно проводив опитування, чому ж тепер цей плагін вирішив мені нашкодити – незрозуміло. Скоріш за все, виник конфлікт в скриптах, що обумовлено побудовою шаблону або змінами, яких в темі я вже зробив достатньо. Прийшлось плагін видалити – розбиратись бажання не було, а приблизну картину думки користувачів я вже мав.

Отже, в опитуванні “Як би Ви оцінили дизайн блогу” – було декілька можливих відповідей: відмінно, добре, так собі, погано, взагалі не подобається, занадто націоналістично. На превеликий жаль – скріншот я не зробив, тому напишу по пам’яті.

До моменту видалення плагіна – проголосувало десь 54-56 користувачів. Приблизно 27 оцінили на “відмінно”, десь 26 дали оцінку “добре”,  2 відмітили “занадто націоналістично” і 1 користувач проголосував “так собі”. Я міг помилитись десь на 1 голос максимум, але цей результат показав мені, що змінювати дизайн блогу потреби немає.

Паралельно до опитування, я написав листа Гудвіну, в якого придивився собі новий шаблон, де запитав про декілька функціональних особливостей нової теми. На що він мені відповів:

Лист від Гудвіна

Керуючись Вашими відповідями та порадою Олексія, я вирішив не змінювати нічого і залишити блог в старій “одежі”, а свою забаганку – залишити просто забаганкою. Тим більше, що сьогоднішній дизайн ресурсу особисто мені дуже подобається.

До чого взагалі я це все написав. Друзі, якщо у Вас станеться такий випадок, коли зникне візуальний редактор з майстерні, знайте – однією з причин може бути плагін для голосування WP-Polls.

Що стосується нового проекту – поки що це так, нова ідея, яка тільки втілюється в життя, тому говорити ще рано, коли підійде ближче до завершення – я обов’язково все покажу. Наразі, я продовжую записувати відеокурси і перший вийде вже ближчим часом, так що – очікуйте новин та оголошень на блозі.

Бажаю Вам гарних вихідних, цікавих подій та незабутніх вражень.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. Мирон сказав:

  Чи є якийсь інший, більш безпечний плагін для опитувань крім WP-Polls?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Взагалі то WP-Polls вважається найбільш популярним плагіном для таких цілей. Ви спробуйте в себе, те що така ситуація була в моєму випадку зовсім не значить, що повториться і у Вас.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено