Відкрити меню

Як поставити рекламу від Google на блозі між постами на головній сторінці

Мої вітання! Сьогодні у нас буде не дуже великий, але цікавий та корисний пост технічного спрямування. Я розкажу Вам, як поставити рекламу від Google не просто на блог, а між постами на головній сторінці. Тобто, щоб рекламний банер відображався після першого (або другого чи третього) посту, зверніть увагу на головну сторінку цього блогу.

08-01-2016-1

Насправді все дуже просто, але уважно виконуйте всі дії за мною, не забуваючи зберігати резервні копії файлів ще до їх зміни. Отже, поїхали!

Як Ви можливо знаєте, за вивід головної сторінки відповідає файл теми WordPress під назвою index.php. В деяких авторських преміум темах це може бути інший файл, але в 90% випадків – шукаємо файл index.php. В цьому файлі Вам необхідно знайти рядок коду:

В самому файлі цей рядок виглядає таким чином:

08-01-2016-2

Ось цей рядок нам потрібно замінити на наступні три:

Фактично тут просто потрібно зверху і знизу дописати по рядочку, але щоб Ви не плутались – просто замініть перший код на другий. В результаті у Вас повинно вийти наступне:

08-01-2016-3

Далі, в цьому ж файлі, Вам необхідно відшукати стрічку:

І перед нею вставити наступний шматок коду:

Зверніть увагу, що рядок ($postcount==1) позначає, після якого посту буде відображатись реклама. Цифра 1 – після першого, якщо поставите 2 – то буде після другого і так далі.

В результаті виходить наступне (в мене трішки код інший, тому що шаблон від Гудвіна, але в більшості тем все буде як на прикладі в статті):

08-01-2016-4

Ось і все, нічого складного)). Наголошую, що описаний в статті варіант підійде для 90% шаблонів. Якщо ж у Вас коди будуть відрізнятись або Ви не зможете відшукати потрібний файл – пишіть в Службу Підтримки, я всім допоможу з рішенням проблем.

Гарного Вам вечора, шануйтеся 🙂

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Игорь сказав:

  Здорово, нужно у себя попробовать.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну вперед 😉

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google