Мої вітання! Все більше і більше користувачів шукають у пошукових системах відповідь на запитання “як створити сайт”, а це свідчить про те, що людям неймовірно цікава сама тема сайтобудування. Запитання пошуковикам то вони ставлять, а чи отримують відповіді? Звичайно, що існує дуже багато пропозицій створити сайт за гроші, себто різного роду веб-студії пропонують за Ваші кревні виконати цю роботу. Але подумаймо, чи варто це робити й чи готові Ви віддати свої гроші комусь за те, що можете зробити самостійно.

Як створити блог на WordPress v2.0

Коли користувач задумується про створення сайту, перше, що йому приходить на думку, це щось на кшталт “та тут потрібно вчитись програмувати, знати різні технічні фішки та мати неабиякий багаж знань”.  А якщо людина ніколи з цим не мала справу, то таке завдання здається їй просто нереальним та неможливим. От якби була детальна та покрокова інструкція, яка б не вимагала спеціальних навичок, але водночас допомогла створити сайт чи блог легко та просто, було б дуже класно.

І не просто б допомогла створити сайт, а дала базовий пакет знань, які стали б в пригоді в подальшій роботі. Наприклад, як працювати з графікою, редагувати та створювати зображення та логотипи, як працювати з каскадними таблицями стилів CSS, змінювати та правити певні елементи, як працювати з плагінами й функціями та ще багато іншого, що може знадобитись в процесі розвитку та наповнення сайту чи блогу.

А найголовніше, було б добре, якби існувала можливість до когось звернутись, якщо виникатимуть питання в процесі створення сайту чи блогу, з ким можна було б порадитись та проконсультуватись.

А зараз я хочу повідомити Вам просто чудову новину: така інструкція, таке керівництво від сьогодні в українському інтернеті існує! Це практичний відеокурс:

“Як створити блог на WordPress v2.0”

Створюючи цей відеокурс, я намагався врахувати абсолютно всі потреби користувача, який буквально нещодавно сів за комп’ютер і ніколи раніше не стикався з розробкою сайтів. Тому можу Вам гарантувати, якщо Ви будете послідовно виконувати всі інструкції та рекомендації з курсу, якщо будете сумлінно проходити урок за уроком, то свій власний сайт чи блог буде у Вас 100%!

Чому я так впевнено про це говорю? Тому що це вже друга версія курсу, який я створив, а відгуки користувачів говорять про те, що я вмію просто і якісно подати матеріал, так що незрозуміти щось у Вас не буде абсолютно ніяких шансів!

Відеокурс “Як створити блог на WordPress v2.0” побудований за принципом “просто про складне”, тому тут не вживаються незрозумілі терміни чи технічні звороти, все детально розказано та розкладено по поличках, тому всі, хто схоче, зможуть засвоїти матеріал гарантовано! Як створити сайт чи блог? Дуже просто, за допомогою даного відеокурсу, в якому Ви знайдете величезну базу практичних знань та керівництв, що подані в більш ніж 120 відеоуроках!

Коли складався план цього курсу, я спробував поставити себе на місце користувача, який отримає цей продукт. Згадав також себе, коли я тільки розпочинав вивчати створення сайтів і побудував матеріал таким чином, щоб звертатись деінде за підказками у людини просто не було потреби – все, що необхідно для розробки сайту чи блогу, користувач отримає у цьому відеокурсі.

Окрім того, я дуже хотів зробити вивчення матеріалів те тільки цікавим та продуктивним, але й економічно вигідним, саме тому була реалізована Партнерська Програма з найкращими в українському інтернеті комісійними – 40% одразу!

Що це значить? Якщо Ви візьмете участь у партнерській програмі та зареєструєтесь, то одразу ж отримаєте особистий кабінет, де зможете переглядати статистику, а також взяти власне партнерське посилання чи банер. Якщо за Вашим посиланням хтось придбає відеокурс “Як створити блог на WordPress v2.0”, Вам одразу нарахуються 40% вартості продукту, які будуть виплачуватись 2 рази на місяць на вказану Вами при реєстрації карту.

Тому Ви зможете і створити сайт чи блог, вивчаючи корисні матеріали, і непогано заробити на рекомендаціях цього відеокурсу іншим людям.

Отже, якщо Ви бажаєте отримати класний україномовний відеокурс “Як створити блог на WordPress v2.0”, якщо Ви бажаєте підтримати та поширити навчальні матеріали українською у всесвітній мережі, якщо Ви бажаєте заробляти кошти на рекомендаціях цього курсу – переходьте на сторінку відеокурсу, знайомтесь з інформацією та приймайте рішення!

Підтримаймо українське разом!

Як створити блог на WordPress v2.0

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 11, середнє 5,00 з 5)
Loading...