Відкрити меню

Як створити блог на WordPress своїми руками – безкоштовний відеокурс

Доброго Різдвяного дня, шановне товариство! Дозвольте, насамперед, привітати Вас з цим світлим та величним святом, Різдвом Христовим! Нехай у Ваших родинах завжди панує мир та злагода, а Ваші діти завжди будуть здорові. Щастя та любові Вам, шановні читачі.

Саме до цього Святого дня я приурочив вихід свого першого безкоштовного україномовного відеокурсу “Як створити блог на WordPress своїми руками”.

Що це за курс? Шановні друзі, це абсолютно безкоштовний відеокурс для тих, хто має бажання створити свій власний блог на безкоштовній блоговій платформі WordPress. Дуже багато користувачів, які створюють свої блоги на безкоштовних сервісах, хотіли б перейти на платформу WordPress, але, або інформації про створення блогів на WordPress дуже мало, або вона продається за чималі гроші.

Саме для цього, я вирішив записати цей відеокурс, щоб Ви, шановні читачі, не платили кошти за те, що можна отримати безкоштовно. В цьому курсі Ви знайдете 3гб практичних відеоуроків, які повністю освітлюють питання створення та налаштування блогів на WordPress.

Понад 35 відеоуроків, більше 12 годин навчального відео, форум підтримки користувачів – все це на українській мові і все це БЕЗКОШТОВНО! 8 великих розділів, які розбиті на окремі теми – питання створення та правильного налаштування блогу я розкрив повністю.

Якщо Ви маєте намір створити свій власний блог на WordPress, якщо Ви не бажаєте купувати відеокурси в інтернеті, якщо Ви вже ведете свій блог, але бажаєте отримати додаткову інформацію про, наприклад, SEO налаштування та отримати доступ на закритий форум підтримки користувачів – завантажуйте відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками“.

На сторінках блогу я дуже часто говорив про сам двигунець (CMS), плагіни, про налаштування блогів на WordPress, але для тих, хто не має власного блогу це були просто слова. Тепер абсолютно кожен з Вас, абсолютно безкоштовно може створити та вести персональний, професійний блог на базі WordPress.

Україномовний навчальний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” в підтримку UA-нету, в підтримку україномовних користувачів для Вас АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 59 коментарів
 1. Олександр сказав:

  Це воістину значний вклад в український інтернет 💡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Буду радий, якщо цей курс буде корисним для людей. 😐

   Відповіcти
   1. Сергій Сметанський сказав:

    Все завжди знаходе свого користувача, завжди щось буде корисне для когось :mrgreen:

    Відповіcти
 2. volodymyrl сказав:

  Завантажую ваш курс, як перегляну обов’язково напишу відгук.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Буду радий почути відгук, бажаю вдалого завантаження та вивчення. 😉

   Відповіcти
 3. fenicandes сказав:

  Олег, я вчора підписався на цей курс, підтвердження пройшло, але на пошті досі глухо. Треба просто чекати, чи то щось не так?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Та ні, все так. По базі дивлюсь, лист з посиланням був відправлений на Вашу пошту. Перевірте. Якщо не знайдете – відправлю посилання персонально.

   Відповіcти
   1. fenicandes сказав:

    А, перепрошую! – лист був у папці спаму, вже качаю.
    Дякую!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Немає за що. Є певні нотки неадекватності в поштовиків. 😈

     Відповіcти
 4. volodymyrl сказав:

  http://webdevelopment.in.ua/wordpress/bezkoshtovnyj-videokurs-stvoryty-bloh-na-wordpress.html – невеличкий відгук про ваш курс

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Володимир, завжди приємно бачити схвальні відгуки про свою роботу 💡

   Відповіcти
 5. юрий сказав:

  Олег, спасибо за инфу! А для собратьев русскоязычных дашь материал)))?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так без проблем, забирай 😉 😐

   Відповіcти
 6. Інна сказав:

  Доступно, зрозуміло і якісно. Інформація згрупована і укомплектована додатковим матеріалом, що значно спрощує застосування теорії на практиці. дякую за такий інфопродукт, подальших вам успіхів.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Успіхів і Вам у вивченні матеріалу, маю за честь, що Вам сподобалось!

   Відповіcти
 7. Pavlofox сказав:

  Треба буде і собі скачати, бо я в налаштуванні WordPress, програмуванні, всіляких HTML, CSS – м’ягко кажучи “не дуже”.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Завантажуй, буду радий почути і твій відгук 😉

   Відповіcти
 8. Михайло сказав:

  Я теж завантужую цей курс. Бракує знань по програмуванню. Передивлюся обов”язково. Все таки треба розвивати україномовні ресурси. Бо в неті їх дуже мало!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Будемо розвивати. Аби тільки користувачі використовували українську мову більш частіше. Завантажуйте, Михайло та не забувайте, що для будь-яких проблем з курсом – є форум.

   Відповіcти
 9. Hanter сказав:

  Думаю, варто зробити курс доступним для онлайн перегляду.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Курс і так доступний для завантаження абсолютно безкоштовно, а викладати понад 12 годин відео у відкритому перегляді перечить здоровому глузду.

   Відповіcти
 10. Юра сказав:

  Я ввів у графі “забрати свою копію” дані, але мені на емейл не приходить лінк, щоб завантажити копію курсу. Допоможіть, будь ласка. Дякую!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Можливо Ваш поштовик з незрозумілих причин засунув листа з лінком в папку СПАМ. Подивіться там, такі випадки вже були. Деколи перемакітрюється в поштових серверів 🙄 . Ваша пошта підтверджена і лист відправлений.

   Відповіcти
   1. Юра сказав:

    Дякую! Справді було в папці “спам”. Все, завантажую і починаю освоювати)))
    Дякую, що робите такий великий вклад у розвиток україномовного інтернет-простору!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     На здоров’я, Юра, користуйтеся! ➡

     Відповіcти
 11. Валентин сказав:

  Потрібна порада – в мене дуже повільний інтернет і при скачуванні Вашої книги виникло проблеми – через 1 годину було скачано тільки 5% від файлу Частина №1. Буду дуже вдячний за пораду.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Валентин, чесно кажучи навіть не знаю, що Вам порадити. Якщо у Вас з 300мб за 1год завантажило тільки 5% – то інтернету взагалі практично немає. Спробуйте зареєструватися на Яндекс Диск, додати частини собі на ЯД та завантажити потім звідти.

   Відповіcти
  2. Al. сказав:

   1) Попросити знайомого з норм.інетом/або скачати на роботі/або в комп. клубі і записати собі на DVD
   2) Можливо, попросити Олега Волощука вислати авторський варіант на DVD Укрпоштою? Тільки візьміть поштові витрати на себе:)

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Ну як варіант)) Можу вислати, але без гламурної упаковки))

    Відповіcти
 12. Валентин сказав:

  Дякую за швидку відповідь. Перевірив швидкість на сайті speedtest.com.ua . Результат – Ваша скорость: 125.3 kbit/s. Завтра спробую скористатись Вашою порадою.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну дивіться, якщо щось – то повідомте, як не вийде ніяк завантажити (навіть використовуючи поради Al.) – можу записати на диск та кинути поштою.

   Відповіcти
 13. Hanter сказав:

  Підіть у якийсь комп’ютерний клуб, та завантажте звідти.
  А якщо не вийде, то вже просто як пропонували – отримайте поштою.

  Відповіcти
 14. Сергій сказав:

  Хороший відеокурс. Закінчую вивчати. Спочатку здалось, що занадто розгорнуто, але краще більше, ніж менше – підійде навіть тим, хто тільки починає опановувати комп’ютер та інтернет.
  Також порадив Ваш блог і відеокурс декільком знайомим 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Сергій, я саме і планував детально і розширено, значить вдалось 🙂

   Відповіcти
 15. Віталій сказав:

  А-а-а-а!!! Як потрапити на форум? Чи поки не завантажу весь відеокурс, не потраплю? Зараз завантажую 6-у частину, але виникла купа питань, які не можу задати…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На сторінці завантаження, в підвалі, є посилання на форум. Якщо курс Ви завантажуєте – значить можете реєструватися спокійно, повного завершення чекати не потрібно.

   Відповіcти
 16. Олег сказав:

  Вітаю. Довго шукав, де можна написати подяку за курс «Як створити блог на ВордПрес», і зупинився у цьому розділі.
  1.Дуже дякую за курс. Професіонала може об’єктивно оцінити лише професіонал. Мені це важко фахово зробити, бо таким не є. Однак, з точки зору розуміння викладеного, можу сказати, що матеріал викладений і пояснений майже ідеально. Можу поставити 11,5 балів з 12-ти.
  2.Маю дві пропозиції.
  2.1.Попри те, що інформації в інтернеті, про створення сайтів, море, висіяти корисну початківцю, і просто людині, що хоче розібратись у певних речах, хоча б для того, щоби той же сайт замовити, є дуже складно, позаяк ази і терміни розкидані по всій «павутині». Це можна читати досить довго, особливо якщо людина бачила монітор лише збоку і в кращому випадку вміє найелементарніші речі. Тому варто було б зробити якийсь курс на кшталт курсу по вивченню ПЕОМ (персональна електронно-обчислювальна машина чи персоналка; так колись називали те, що зараз обзивають поганим словом комп’ютер (подивіться його переклад). Такі курси я зустрічав. Вони є платними. І цей також може таким бути. В ньому мала міститися інформація в лаконічній формі чого сайт і блог — одне і те ж і чим вони можуть все таки відрізнятися. Що таке двигунець і чи може бути побудований сайт без нього, їх короткий огляд, не лише найбільш так званих популярних; чи варто, а якщо варто, то коли, писати власний. Про всілякі словечка на кшталт хостинг, домен, УРЛ, АйПі… Мета цього курсу — укласти і систематизувати знання в цій царині.
  2.2.Дуже вдячний п. Олегу за посильний вклад в українізацію цієї царини так званого віртуального простору, бо складається враження, що розробкою сайтів та підприємництвом в інтернеті на східних теренах займається лише москаломовна частина населення (не треба цей вислів сприймати як якусь образу. а лише як нашу стару термінологію). Однак проблема насправді глибша, бо англізація віртуального простору теж не менш небезпечна. Це може видаватись дивним і смішним, однак, наприклад, французи до цього ставлять дуже серйозно і штрафують за вживання іншомовних слів на сотні євро. При потребі, кожна людина може знайти інформацію про цю проблему, я ж хочу запропонувати створити розділ на блозі (нотатнику, щоденнику) зі словником так званих комп’ютерних термінів. А на форумі створити тему, де б до перекладу термінів і їх створення долучилася спільнота. Кожна мова має свою логіку, способи і правила створення нових слів. Українська мова, як одна із найстаріших мов у світі, теж її має. Якщо у когось є сумніви про доцільність і можливість, то хочу нагадати, що іврит відродився у ХХ ст. після створення Ізраілю від однієї сім’ї. До цього багато хто з нащадків Авраама розмовляли на ідиші (мова на основі німецьких діалектів).
  Знаю, що можуть мені закинути, мовляв, для цього є науковці, академії… Знаю, що українською науково-технічною термінологією займалися у «Львівській Політехніці». Та, судячи з того, як розмовляють близькі до цього особи, не маю особливого оптимізму. У це треба вкладати душу, а не лише робочі години. Зрештою, одна голова добре, а дві (більше) — краще. Чим зможу — допоможу.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   По-перше, дозвольте щиро подякувати Вам за оцінку та відгук, для мене це надзвичайно важливо. На рахунок Ваших пропозицій – скажу чесно, я маю трішки іншу мету та напрямок на разі, але Ваші запропоновані ідеї я спробую втілити в іншій формі, ніж відеокурс. По крайній мірі – “візьму на олівець.” 🙂

   Відповіcти
 17. Ad60 сказав:

  Пробував встановити вашу програму на компютер з операційною системою Windows XP нічого не вийшло видає помилку повязану з відсутністю Framwork 4 хоча перед цим інсталював його з папки dodmat. Може щось не так роблю підкажіть .

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Відверто кажучи – навіть не знаю чому у Вас не працює Енделс, наскільки я зрозумів. В мене Енделс працює на двох ПК з операційками Сімка і ХРшка.

   Можливо версія Фреймворк, можливо спробуйте завантажити саме фреймворк з стороннього ресурсу або перевстановити. Те що Енделс працює – 100%, просто щось не так у Вас.

   Спробуйте повторити всі кроки ще раз.

   Відповіcти
 18. Ad60 сказав:

  Закачав останню версію Framwork 4 встановив, при запуску Енделс вискакує повідомлення нетфремок ерор інітіалізейшіон, хоча перевірив через пошук Віндовс Фремворк 4 на компютер загружено.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Відверто кажучи – я навіть не можу собі уявити, чому у Вас так. Скоріш за все – це якийсь системний збій, тому що у всіх Енделс працює на ура. Але … тим не менше …

   Якщо у Вас Windows XP, тоді я можу Вам порадити спробувати замість Енделс – Denwer. Принцип аналогічний, тільки назва інша. Denwer – це, скажемо так, стара версія Енделс.

   В мене є відео по цій темі, тому спробуйте його. Перед цим все, що пов’язано з Енделс, видаліть з ПК.

   Ось посилання на відеоурок
   http://webdigest.com.ua/saytobuduvannya/denwer-lokalniy-server/denwer-startovyj-nabir-bud-yakoho-vebmajstra.html

   Відпишіться про результат. Бажаю успіху.

   Відповіcти
 19. Sergiy сказав:

  Дивно, На жаль, Google Chrome не вдалося з’єднатися зі сторінкою smartresponder.ru
  Не виходить отримати курс

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Тимчасові трудноші на сервері смартреспондер або якісь планові роботи – спробуйте трішки пізніше.

   Відповіcти
 20. Юрій сказав:

  Раз курс безкоштовний, було-б цікаво мати доступ до нього через YouTube чи Vimeo.
  Чи має автор плани викласти уроки туда?
  Качати 3 GB габузом в-сліпу, воно якось не зовсім зручно …

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Завантажувати відеокурс на YouTube чи Vimeo – планів таких немає і не передбачається. Курс віддається “як є”, одним архівом. Про вміст Ви можете судити зі сторінки відеокурсу, а про якість матеріалу – зі сторінки “Ваші відгуки”.

   На сьогоднішінй день інтернет практично у всіх безлім або з хорошою швидкістю, часи модемного дай-лап відійшли в минуле, тому щось змінювати в плані подачі курсів – не планується.

   Відповіcти
   1. Ml сказав:

    А дарма, на ютубі міг би бути додатковий заробіток, якщо викласти 🙂

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Для Ютуба заготовлена зовсім інша ідея, я не хочу змішувати ніші та напрямки 🙂

     Відповіcти
     1. ML сказав:

      А що заважає поєднати? На ютубі можна багато каналів створювати, тим більше, що тут цсе готово, лиш бери та й завантажуй.

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       Ці відеокурси планувались саме в такому форматі і відсилаються через підписку на смартреспондер, таким чином я формую групу постійних читачів та користувачів, так і планувалось 🙂

       Відповіcти
 21. Nadiya сказав:

  Дуже вам дякую за створення такого курсу. Я завантажила 1 частину на комп’ютер і, на жаль, вона не відкривається. Яка програма має бути встановлена, щоб відкрити?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Надя, якщо Ви завантажили тільки 1 частину – то Ви її ніяк не відкриєте, потрібно довантажувати всі частини або завантажувати одним файлом. Курс розпаковується звичайним архіватором (повторюсь, при умові, що завантажені всі частини або одна ціла) і після цього всі уроки відкриваються у Вашому браузері. В листі, який Вам прийшов, є інформація, як розпакувати частини курсу.

   Будуть питання – пишіть сюди або в Скайп служби підтримки.

   Відповіcти
 22. Nadiya сказав:

  Олег, ще раз вам дуже дякую за такий чудовий курс. Я успішно завантажила Ваш курс, Endels, notepad++. Довгий час не запускався phpMyAdmin, з’являлася тільки біла пуста сторінка, згодом він запрацював і все було чудово. Тепер чомусь знову коли вибираю phpMyAdmin у мене просто біла пуста сторінка. Яку програму потрібно оновити, щоб знову все запрацювало? Вам з вашим досвідом, мабуть, видніше, що я роблю не так.

  Відповіcти
 23. Олег Волощук сказав:

  Надя, мені важко так сказати, не бачивши картину. Давайте я по Teamweaver зайду і подивлюсь. Знайдіть мене в скайпі.

  Відповіcти
 24. оксана сказав:

  Підкажіть, будь ласка, як можна отримати Ваш курс. Для мене він зараз був би дуже доречним. Дякую!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Оксана, цей відеокурс вже давно знятий з розповсюдження і дати його Вам я ніяк не зможу. Напишіть мені через сторінку “Зв’язок”, я маю чим Вам допомогти.

   Відповіcти
   1. Оксана сказав:

    Ніяк не виходить відправити повідомлення через сторінку “Зв’язок”. Не розумію в чому проблема.

    Відповіcти
 25. Юрій сказав:

  Добрий день!!! Дуже б хотілося відеокурс вордпресс на українській мові але на просторах інтернету нема такого. У вас був але він вже не скачується.
  Чи не плануєте ви випустити курс на останю версію вордпресс?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Нажаль нових курсів ближчим часом не планується.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google