Доброго Різдвяного дня, шановне товариство! Дозвольте, насамперед, привітати Вас з цим світлим та величним святом, Різдвом Христовим! Нехай у Ваших родинах завжди панує мир та злагода, а Ваші діти завжди будуть здорові. Щастя та любові Вам, шановні читачі.

Саме до цього Святого дня я приурочив вихід свого першого безкоштовного україномовного відеокурсу “Як створити блог на WordPress своїми руками”.

Що це за курс? Шановні друзі, це абсолютно безкоштовний відеокурс для тих, хто має бажання створити свій власний блог на безкоштовній блоговій платформі WordPress. Дуже багато користувачів, які створюють свої блоги на безкоштовних сервісах, хотіли б перейти на платформу WordPress, але, або інформації про створення блогів на WordPress дуже мало, або вона продається за чималі гроші.

Саме для цього, я вирішив записати цей відеокурс, щоб Ви, шановні читачі, не платили кошти за те, що можна отримати безкоштовно. В цьому курсі Ви знайдете 3гб практичних відеоуроків, які повністю освітлюють питання створення та налаштування блогів на WordPress.

Понад 35 відеоуроків, більше 12 годин навчального відео, форум підтримки користувачів – все це на українській мові і все це БЕЗКОШТОВНО! 8 великих розділів, які розбиті на окремі теми – питання створення та правильного налаштування блогу я розкрив повністю.

Якщо Ви маєте намір створити свій власний блог на WordPress, якщо Ви не бажаєте купувати відеокурси в інтернеті, якщо Ви вже ведете свій блог, але бажаєте отримати додаткову інформацію про, наприклад, SEO налаштування та отримати доступ на закритий форум підтримки користувачів – завантажуйте відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками“.

На сторінках блогу я дуже часто говорив про сам двигунець (CMS), плагіни, про налаштування блогів на WordPress, але для тих, хто не має власного блогу це були просто слова. Тепер абсолютно кожен з Вас, абсолютно безкоштовно може створити та вести персональний, професійний блог на базі WordPress.

Україномовний навчальний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” в підтримку UA-нету, в підтримку україномовних користувачів для Вас АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...