Відкрити меню

Як відключити всі плагіни на WordPress, якщо немає доступу до адмін-панелі блогу

Мої вітання! Сьогодні я хочу розглянути ситуацію, яка може виникнути практично на кожному блозі внаслідок некоректної роботи деяких плагінів для WordPress. Поширений випадок – відсутність доступу до адмінки, Ви заходите за адресою /wp-login.php чи /wp-admin, а замість форми авторизації виникає біла сторінка і зайти ніяк не виходить. В 90% випадків – це помилка в роботі плагінів і нам необхідно відключити той додаток, який і впливає на появу такої помилки.

Немає доступу до адмінки

Буквально вчора до мене звернувся користувач, в якого саме така проблема і виникла – замість форми входу з’являється біла сторінка і нічого далі зробити він не міг. На запитання – які дії проводились і що він встановлював, користувач відповів, що інсталював декілька плагінів, після чого доступ в адмінку просто зник. Відповідно, потрібно було деінсталювати ці додатки і перевірити, який саме плагін відмовляється коректно працювати.

Здавалося б – що може бути простіше? У звичайній ситуації – так воно і є, все дуже просто – деактивував додатки і все, але тут випадок трішки інший – зайти в адмінку можливості немає, тому давайте розглянемо декілька варіантів, якими можна скористатись для виправлення цієї помилки без доступу до адмін-панелі WordPress блогу.

1. Якщо ми знаємо, який плагін “глюкнув” наш блог.

Заходимо через FTP-клієнт в папку /wp-content/plugins і просто видаляємо ту теку, яка відповідає за наш плагін. Наприклад за плагін контактної форми Contact Form 7 відповідає папка contact-form-7 і т.д. Видалили і WordPress автоматично деактивує плагін і прибере всі згадки про нього.

Знаходимо потрібний плагін

Після цього Вас пустить авторизуватись в адмінці і продовжити роботу.

2. Якщо ми не пам’ятаємо, який саме плагін заглючив – працюємо через FTP.

Тут також немає нічого складного – заходимо через FTP-клієнт в корінь блогу, потім в папку wp-content і шукаємо теку з усіма плагінами – це папка plugins.

Всі плагіни

Далі ми просто папку plugins перейменовуємо будь-як, наприклад stop.plugins – в такому випадку деактивуються абсолютно всі плагіни на блозі. Тепер ми зможемо спокійно зайти в адмінку і,вмикаючи плагіни по черзі, визначити винуватця нашої проблеми.

3. Якщо ми не пам’ятаємо, який саме плагін заглючив – працюємо через phpMyAdmin.

Цей варіант трішки складніший, але також може стати в пригоді і мені особисто більш подобається. На кожному хостингу є можливість через phpMyAdmin редагувати свої бази даних, тому заходимо в phpMyAdmin.

phpMyAdmin

Відкриваємо свою базу даних і в переліку таблиць шукаємо таблицю wp_options, в якій знаходимо поле active_plugins.

wp_options

Натискаємо на олівчик “Редагувати” на цьому рядку і змінюємо значення a:27 на a:0, себто вимикаємо всі активні плагіни.

Вимикаємо всі активні плагіни

Цей варіант може здатися трішки складнішим, але як на мене – він більш технічно коректний, власне нічого надскладного тут немає – зайти в phpMyAdmin, знайти свою базу даних, в таблиці wp_options знайти рядок active_plugins і змінити значення 27 (це у мене 27 активних плагінів, у Вас значення буде іншим) на 0 – вимкнути всі активні додатки.

Тепер Ви також спокійно заходите в адмінку і по черзі аналізуєте, який плагін заважає роботі блогу.

Тут я хочу наголосити, що такі методи доцільні тільки тоді, коли в адмінку не пускає саме кривий плагін, але, як свідчить досвід – 90% (а може і більше) помилок виникнення білої сторінки, замість форми авторизації, пов’язані саме з кривою роботою додатків.

Пам’ятайте, що більшість помилок виникають внаслідок наших дій, тому все можна виправити і все виправляється. Але, щоб не жалкувати потім – попіклуйтесь про резервне копіювання свого ресурсу, адже відновити набагато легше, ніж створювати все з нуля.

Бажаю Вам якомога менше помилок та проблем в роботі, будьте акуратними і гарного Вам дня!

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 6 комент
 1. Pavlofox сказав:

  Мене декілька разів рятував спосіб описаний у статті під номером один.

  Відповіcти
 2. Я теж першим способом користувався. Але в мене тоді виник один нюанс – плагін передбачав ручну вставку якихось кодів в шаблон сайту. Я про це забув… В адмінку то зайшов, але потім ще хвилин 10 думав чому замість публікації білі сторінки 😀 Лишень потім згадав що треба код з шаблону видалити…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну так, перший варіант найпростіший, якщо знаєш який саме плагін поклав адмінку 😀 Тут був варіант, коли невідомо було який саме, прийшлось всі відключати.

   Відповіcти
   1. Таке, як правило, буває після оновлення плагіну. А який саме оновлював то знаєш =)
    Хоча деколи і одночасно пару плагінів оновлюється… То тут вже вгадувати треба.

    Відповіcти
 3. Ігор сказав:

  Хороший метод з деактивацією плагінів в базі даних. Дякую.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, мені цей варіант теж більше подобається 😀

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено