Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту Приватбанку

webmoney

Мої вітання, товариство! Сьогодні я хочу поговорити з Вами про електронну платіжну систему WebMoney, а зокрема – про вивід та поповнення титульних знаків WM в Україні. Дуже багато людей активно використовують цю платіжну систему, але (чомусь) гадають, що титульні знаки WebMoney – це просто електронний баланс. Так, цими грошима можна оплатити хостинг, домен, послуги, товари в інтернет – магазинах, але отримати живу готівку, виведену з WM – неможливо. Це велика помилка і виводити кошти з WebMoney в Україні на банківські картки можна дуже легко та просто, протягом 5 хвилин.

Часто в мережі я зустрічаю різні статті та публікації про глюки системи, про те, що з електронних гаманців зникали кошти – не знаю, мій рахунок на WebMoney був зареєстрований в далекому 2008 році, в 2009 році я отримав персональний атестат і тоді ж атестат продавця – жодного разу за 5 років користування сервісом WebMoney, ніяких проблем не спостерігалось, все працювало, як АК – 47, чітко і без збоїв.

Можливо, наявність негативних статей – наслідок популярності та поширеності системи, конкуренти не сплять – судити не буду, але труднощів в користуванні у мене не виникало ніколи. Отже, власне про вивід та ввід коштів “в” або “з” системи електронних платежів WebMoney.

Тут нам прийдеться скористатись послугами певних сервісів, але будьте обережні. Таких “партнерів” та “посередників” в мережі просто безліч, ось Вам приклад, тому дуже просто потрапити на гачок шахраїв, які просто наплюють на Вашу довіру та поцуплять кошти.

Колись, ще в 2008 – 2009 роках, в моємі місті не було банків, які б працювали в системою WebMoney, не було терміналів та карток поповнення – ситуація просто атасна для тих, хто WebMoney користується. Розкажу Вам цікаву історію – досвід по поповненню електронного гаманця через один місцевий банк.

На офіційному сайті WebMoney я прочитав інформацію про те, що через один – єдиний банк можна поповнити свій гаманець, хоча процедура була довгою та через одне місце. Необхідно було на сайті завантажити бланк переказу, заповнити його та прийти в банк з цим папірцем і через касу здійснити платіж.

Окрім всього, необхідно було точно вказати призначення платежу, інакше гроші могли не надійти. Назву банку я називати не буду, не так це важливо, опишу Вам “процедуру” – як це все виглядало.

Начитавшись правил переказу, заповнивши бланк, я, інформаційно – підкований перець, пошурував в банк для поповнення свого гаманця. Прийшовши в касу, я просунув у віконце папірець та гордо випалив: “Мені потрібно поповнити WebMoney. Вкажіть в примітці платежу – за вимогою …. “. Далі була сцена з “Ревізору”)) – великі очі та квадратні обличчя касирів)).

Дівчинка сиділа молоденька, може практикантка, тому перелякалась, так як їх такого не вчили)). Вирішила ситуацію старша касирка, яка знайшла оригінальне рішення – “Та проплати йому те, що він хоче, яка тобі різниця? Дійдуть гроші чи ні – проблеми вже не твої”.

Проплату ми зробили, з горем навпіл, на другий день гроші прийшли на гаманець WebMoney. Наступного разу на касі мені вже посміхались – такого клієнта вони запам’ятали надовго)).

Сьогодні поповнити електронний гаманець можна де завгодно – через термінал, через банк, з кредитної чи дебетової карти, прогрес пішов вперед. А от як вивести кошти з системи WebMoney? Як перевести електронний рахунок в готівку? Тут нам допоможе прекрасний сервіс, який надає послуги обміну, виводу та вводу WM в Україні, сервіс, яким я користуюсь біля 3 років і надзвичайно задоволений – www.obmennik.ws

Спектр послуг сервісу вражає – обмін, поповнення, вивід, з гривень на долари, з доларів на гривні – все, що душа забажає. Знаєте, за скільки сервіс виводить гроші на Вашу карту? За 5 хвилин – вражає? Ніколи ще не було такого випадку, щоб кошти десь зависли, не дійшли – вивід працює і у вихідні дні, і у святкові, в будь – який час доби – просто казка, а не сервіс.

Для початку виводу своїх коштів, Вам необхідно зареєструватись на сервісі та в своєму профілі прив’язати карту, на яку Ви будете виводити гроші – на чужі картки не вдасться, потрібно прив’язувати тільки власну. Я користуюсь звичайною миттєвою картою Приватбанку, яка виготовляється в будь – якому відділенні за 20 хвилин.

Наприклад, у Вас на гаманці є 100$ і Ви бажаєте їх отримати на карту. Заходите в свій аккаунт, обираєте “Обміняти”.

Далі, виставляєте параметри замовлення, що на що міняєте (у нас це 100$) та куди перерахувати гроші. Електронний гаманець та номер картки повинні бути вказані в Вашому профілі. Одразу бачите, скільки це буде в підсумку та скільки Ви отримаєте готівки (зображення клікабельне).

Тиснете “Оформити замовлення”. Вам на електронний гаманець прийде рахунок, який необхідно оплатити. Після сплати, переходите в свій клієнт – банк, та чекаєте приходу коштів. Скажу відверто, більше 5 хвилин я не чекав ще ні разу!

Не знаю, чи є ще десь в Україні можливість так швидко виводити кошти з WebMoney – я і не шукав, мене цей сервіс влаштовує цілком і повністю.

Тут Ви зможете і обміняти титульні знаки, і вивести в іншій комбінації, поповнити гаманці WebMoney та отримати персональний атестат. Працює сервіс цілком легально, можна прочитати відгуки, також є безліч контактів, за якими можна зв’язатись з адміністрацією – все чесно і прозоро.

Друзі, це не рекламний пост, просто хочу дати Вам можливість виводити в готівку свої електронні баланси з гаманців WebMoney, та, при необхідності, поповнювати їх не виходячи з дому. Маю надію, що рано чи пізно, ця інформація Вам згодиться та Ви згадаєте мене добрим словом)). До речі, колись я публікував статтю про кредити WebMoney – також вихід, коли кошти потрібні терміново, ось ця стаття.

Шануймося!

P.S. Якщо хтось не знає, що таке WebMoney та ніколи не користувався електронними платіжними системами – після завершення запису безкоштовного відеокурсу, який зараз в роботі, я запишу для Вас відео по роботі з цим сервісом.