Відкрити меню

Як встановити додаткові шрифти в операційну систему Windows

Вітаю! Хто працює з графічними редакторами, такими як Photoshop і йому подібними, стикався з проблемою, коли стандартний пакет шрифтів здається дуже бідненьким і сірим, а результат нам хочеться отримати класний та неординарний. У “вебі” на допомогу приходить бібліотека Google Fonts, а що робити з графічними файлами? Все дуже просто, необхідно встановити в операційну систему розширений пакет шрифтів, що дасть нам набагато ширші можливості в плані оформлення наших файлів (заголовки, логотипи, банери і т.д.)

Пропоную Вам переглянути відео, де я детально розказав та показав весь процес встановлення шифтів у систему. Там немає нічого складного, тому не бійтеся експериментувати – спробуйте і у Вас все вийде.

Завантажити збірку шрифтів

Очікуйте на нові відео, тепер вони з’являтимуться дуже часто.

Не забудьте підписатись на мій Telegram-канал і дізнаєтесь про вихід нових уроків першими.

Шануйтеся!

P.S. Також прошу прокоментувати, як Вам такий варіант відтворення відео? Як на мене – набагато краще, ніж просто вставлений код на сторінку.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. Віталій Чейпеш сказав:

  Дякую за збірку! Тут хороший набір, але може не всім треба стільки. А шукати в інтернеті для багатьох небезпечно через дуже поширені шкідливі додатки які встановлюються разом з шрифтами або замість шрифтів. Пам’ятайте шрифтів з розширенням .exe не буває. Я для встановлення одного або декількох шрифтів використовую додаток skyfonts, один раз налаштував і потрібний шрифт завжди можна додати. Правда трошки часу треба щоб розібратися, але якщо Олег зробить відео буде легко. Давайте попросимо… Але для початку хоча б поділіться хто які авторитетні і безпечні сайти використовує окрім google.com/fonts 😉 😮

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну використовуючи google.com/fonts, в мене ніколи не виникало потреби шукати ще щось, бібліотека там хороша і її вистачає для більшості потреб, це що стосується вебу.

   Що стосується skyfonts – ну що ж, раз є запит, відео я зроблю 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено