Відкрити меню

Як вставити відео з YouTube на WordPress блог в HD якості

Доброго всім дня! Буквально сьогодні я стикнувся з ситуацією, над якою ніколи і не задумувався, а саме: “Як вставити відео з YouTube на блог одразу в HD якості”. Як правило – я записую всі свої відеоуроки з розширенням 1260х720 або 1280х720, що дозволяє транслювати матеріал в доволі хорошій якості, якщо ці відео дивитись в оригіналі. А якщо переглядати з відеохостингу YouTube? Тут все не так гладко.

Відео з YouTube в HD

Ютуб дуже сильно ламає (стискає) якість відео, перетворюючи його в менший за об’ємом файл, що робить перегляд не дуже комфортним. І хоча оригінал буде у високій HD якості, при відтворенні одразу цієї якості не помітиш. Наскільки я зрозумів – YouTube автоматично видає Вам ту якість, яка найбільш пасує під конкретний випадок, тобто, якщо низька швидкість інтернету – Ви отримаєте якість 240-360 р., якщо інтернет більш-менш – отримаєте 480р.

По ідеї, при нормальному інтернет-з’єднанні Ви повинні одразу отримати HD якість (якщо відео підтримує) в 720р або 1080р., але так буває не завжди. Коли вставляється якийсь “лівий” ролик з Ютуба – то біда його бери, нехай собі відтворюється як забажає, але коли мова йде про Ваші відео – таке положення речей не може влаштовувати. Адже користувач, який запускає Ваш ролик, не буде клацати по налаштуваннях і обирати оптимальну якість, а просто закриє відеоряд і піде далі.

Якість відео

Що ж робити? Як змусити Youtube одразу транслювати Ваші відео з каналу в HD якості? Адже це дуже важливо, якщо Ви надумаєте вставити трішки більший розмір від стандартного 640х360 чи 640х480. Я спробував вбудувати в сторінку блогу відеоурок розміром 853х480 – результат жахливий, якість дуже спотворюється і якщо для перегляду якогось жартівливого ролика це ще підійде, то для вивчення детального відеоуроку, де потрібно чітко бачити кожен елемент, це не пасує.

Облазив я всі налаштування самого аккаунту YouTube, але там якоїсь галочки чи ще чогось – не знайшов. Засів за пошук – також нульові результати. Але на одному з форумів натрапив на рішення, яке дозволило транслювати відео на блозі одразу в HD якості. Отже, заходимо в свій обліковий запис на YouTube та обираємо відео, яке ми бажаємо вставити в блог.

Опускаємось нижче і під роликом шукаємо кнопку “Надіслати”.

Кнопка Надіслати

Далі – у вкладочці, що відкрилась, знаходимо кнопочку “Вставка”.

Кнопка Вставка

Тепер ми можемо обрати розмір відео та певні параметри. Я знімав галочку з пункту “Показувати схоже відео, коли відео закінчується” і в результаті ми отримуємо код, який необхідно вбудувати в статтю чи на сторінку блогу.

Налаштування відео

Ось власне цей код нам і пропонують вставити в потрібне місце:

Але … якщо ми це зробимо зараз, то YouTube буде знову видавати нам ту якість, яку врахує за потрібне, але для нас це не підходить. Ми бажаємо одразу транслювати нашим відвідувачам ролики в HD якості, для цього робимо наступне:

– після URL самого ролика з коду

перед лапками, вставляємо наступне значення

В результаті ми повинні отримати наступний лінк всередині коду

і весь код буде виглядати наступним чином

Ми змушуємо Youtube одразу показувати користувачам відео в потрібній нам HD 720 якості. Тепер, якщо відвідувач натисне на “Пуск” – одразу біля налаштувань з’явиться позначка, яка говоритиме, що відео відтворюється в HD форматі.

HD якість

Це дуже важливо, тому що користувач одразу побачить якість відео та професіоналізм власника.

При чому врахуйте, що в такому випадку Ви залишаєте iframe відкритим для індексації, тому, при необхідності, попіклуйтесь про заборону враховувати цей код пошуковими системами. Ось, в принципі, і все.

Повірте, знати це просто необхідно, тому що якість відео (особливо – відзнятого з екрану Вашого монітора) значно підвищується і Ваші відвідувачі бачитимуть професійне виконання.

Слідкуйте за оновленнями блогу – дуже скоро я опублікую ряд відеоуроків для тих, хто має бажання створити власний блог, але, з якихось причин, не завантажує цілий курс і не вивчає повну інформацію. Це буде такий собі експрес-варіант для всіх бажаючих.

На цьому сьогоднішній коротенький пост я закінчую, іду дописувати уроки, а Вам бажаю гарного дня та приємних вражень.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 6 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Корисна порада, візьмем в закладки. Бо дійсно, не кожен відвідувач знає де можна змінити якість відео, і дивляться ролики з гіршою картинкою.
  На днях потрібно буде вставити відео в пост – пригодиться.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Сам не знав, доки не прийшлось вставити відео більшого розміру … не звертав просто уваги, а варто було б.

   Відповіcти
 2. Саша сказав:

  Навіть не знав що таке можливо. Корисна стаття.

  Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  Дякую за публікацію!

  Відповіcти
 4. Леонід сказав:

  Доброго вечора. Напишіть будьласка – як зкачувати з ютюба.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   https://olegvoloshchuk.com/porady-ta-dopomoga/internet-ta-merezha/43-yak-zavantazhiti-vdeo-z-youtube.html

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google