Відкрити меню

Як вимкнути коментарі до статті чи сторінки на блозі WordPress?

Всім доброго дня! Дуже часто виникає ситуація, коли необхідно вимкнути або увімкнути можливість коментування певної статті або окремої сторінки на блозі. В стандартних налаштуваннях WordPress ці можливості досить обмежені, тому потрібно шукати якесь інше рішення, адже можливість вимкнути чи увімкнути коментування тієї чи іншої статті, дозволити чи заборонити коментування обраної статичної сторінки – річ дуже корисна. А от як це зробити?

З самого початку встановлення блогу на WordPress – коментування статей та сторінок відкрите і це зрозуміло, адже блог і має на увазі спілкування, обговорення, відгуки … Але коли блогер починає розвивати свій блог, наповнювати його матеріалами, бувають випадки, коли можливість коментування тієї чи іншої статті або окремої сторінки необхідно вимкнути. Наприклад, коментування карти блогу – геть непотрібна функція, для чого? Або у Вас на блозі є стаття, яка носить інформативний характер, але коментувати її немає необхідності – ситуацій можна змоделювати безліч.

Я не буду зараз розглядати ситуацію, коли розробниками шаблону WordPress коментування сторінок вимкнено по замовчуванню – це тема взагалі окремої статті. Тут необхідно залізати в код шаблону та вносити певні зміни в структуру. А от коли потрібно вимкнути коментування до певної статті? Чи, як приклад, коментування сторінки у Вас, все ж таки, дозволено, але Вам потрібно певну статичну сторінку заборонити до обговорення?

Тут я можу порекомендувати Вам чудовий плагін для блогу на WordPress, який дозволить одним рухом керувати можливістю коментування чого завгодно – чи публікації, чи окремої сторінки.

Називається цей плагін – One Click Close Comments. З самої назви можна здогадатись про призначення та роботу цього плагіну. Він дозволяє одним “клац” мишки закрити коментування статті чи сторінки без редагування коду та інших викрутасів.

Інсталюється плагін звичним способом – через адмінку, Плагіни – Додати. Після того, як Ви встановите One Click Close Comments на свій WordPress, у Вас біля кожної публікації та біля кожної сторінки в майстерні блогу з’явиться такий собі світлофор, який і покаже, дозволено коментувати обраний елемент чи ні.

Ось як це виглядає на моєму блозі.

Одним кліком по зеленій крапочці Ви обираєте – дозволити коментувати чи ні. Не важливо, чи це звичайна публікація, чи це статична сторінка – функція One Click Close Comments однакова для всіх. Натиснули на зелену крапочку- вона стала червона і все, коментування вимкнено.

На самому блозі, під забороненою сторінкою чи публікацією, з’явиться напис – Коментування закрито.

Вам не потрібно залізати в код, щось там редагувати чи виправляти, просто змінили зелений колір на червоний і все, готово, коментування вимкнено.

Завантажити One Click Close Comments

Користуйтесь, плагін дійсно корисний та може стати Вам у пригоді. Шануйтеся!

- · · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 4,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено