Відкрити меню

Як вивести кошти з Webmoney та як поповнити WMZ або WME гаманець з картки Приватбанку

Вітаю! Час від часу, аналізуючи запити користувачів, за якими люди приходять на мій блог, я бачу наступне: кожного дня відбувається декілька звернень на тему виводу або вводу титульних знаків системи WebMoney. Варіантів звернень буває дуже багато, наприклад: як вивести webmoney на банківську карту, як поповнити гаманець webmoney, як вивести гроші з вебмані, як перекинути гроші з карточки на вебмані, де вивести гроші з вебмоней, система вводу і виводу грошей, як зняти гроші з webmoney, як вивести грошi з вебманi на картку чи треба паспорт та інші. Орфографічні помилки в запитах не мої, такі звернення вбивають користувачі в пошукові системи. Колись я писав статтю на цю тему, але матеріал був доволі поверхневий і не освітлював всієї картини, тому я вирішив опублікувати більш детальний “мануал” і розглянути всі питання та проблеми, які можуть виникати.

Обмін WebMoney

Перш за все, давайте запам’ятаємо собі, що будь-який вивід чи ввід webmoney – це обмін. Чи це буде обмін титульних знаків webmoney на гривні, чи навпаки – обмін гривневих одиниць на WM, але ми міняємо. А якщо це обмін, то нам необхідно десь цю процедуру здійснити, комусь віддати, наприклад, WMZ (ну або WME) та отримати гривні, як в канторі – ми міняємо валюту за певним курсом.

Для обміну WM на гривні і навпаки, нам необхідно мати надійного посередника, який завжди і за будь-яких умов зможе нам допомогти. Який зможе обміняти наші кошти (чи титульні знаки) в будь-який час доби, в святкові та вихідні дні, коли нам буде потрібно. В цій статті я хочу порекомендувати Вам один сервіс, з яким працюю десь з квітня-травня 2013 року і жодного разу претензій до роботи обмінника не виникало – клацайте на лінк нижче та переходьте на головну сторінку сервісу.

ОБМІННИК WM ТА P24 UAH

Обмінник

Основні відмінності цього обмінника від інших – це надійність, простота використання та швидкість виконання заявок. Одразу, як і просить сервіс, я пропоную зареєструватись. В процесі обміну нам так чи інакше прийдеться це зробити, тому не будемо відкладати в довгий ящик.

Тиснемо на лінк “Реєстрацію” і бачимо перед собою просту реєстраційну форму, без зайвих “заморочок”.

Обмінник

Заповнюємо електронну адресу та пароль, на цьому етапі більше нічого не потрібно.

Обмінник

Тиснемо кнопку “Зареєструватись”. Після цього ми у верхньому правому куті побачимо напис “Ваш аккаунт”, що свідчить про вдалий процес реєстрації.

Обмінник

Вітають нас на сервісі анонімно, тому йдемо на вкладочку “Профайл” та заповнюємо персональні дані.

Обмінник

Зберігаємо зміни і тепер нас вітає як належить, за іменем та прізвищем.

Обмінник

Тепер можемо переходити до обміну. Для цього звертаємо увагу на велику форму обміну на головній сторінці, через яку ми і будемо створювати свої заявки на автоматичний ввід чи вивід.

Обмінник

Давайте змоделюємо процес виводу титульних знаків на картку Приватбанку, себто – переведемо WMZ (або WME) в гривні на карті. Для цього обираємо напрямок обміну WMZ на P24 UAH.

Обмін

Зверніть увагу на курс валют, від досить прийнятний та не грабіжницький. Для прикладу, офіційний курс Привату на цей день – 21,00/25,51 грн. за долар, а тут ми можемо здати американські грошові одиниці за 23,72 грн.

Обмін

В самому кіпері курс взагалі дикий, там долари можна обміняти менше ніж по 21 грн., просто жах.

Обмін

Після того, як ми обрали напрямок обміну (WMZ на P24 UAH), тиснемо кнопку “Обміняти” та переходимо до наступного кроку.

Обмін

На наступному кроці нам пропонують заповнити деякі дані, такі як номер гаманця та номер банківської карти. Тут проблем бути не повинно, вносимо необхідні дані та йдемо далі.

Обмін

Тут ми бачимо всю необхідну інформацію: скільки нам потрібно буде заплатити з урахуванням комісії та скільки ми отримаємо коштів в гривневому еквіваленті.

Важливо запам’ятати собі наступне: всі операції можливі тільки на власні рахунки, будь-які “манси” з гаманцями чи карточками третіх осіб неможливі. Навіть якщо Ви спробуєте щось таке провернути, система заблокує операцію і не дасть здійснити вивід чи ввід на чужі рахунки – з’явиться ось таке повідомлення.

Обмін

Отже, вносимо свої власні дані та тиснемо “Обміняти”.

І тут виникає перша проблема, з якою стикаються користувачі і яку я колись так і не описав, а саме: необхідність завантаження сканів паспорта на сервіс атестації WebMoney. Не описав я тому, що у мене атестат продавця і ці скани я завантажував вже дуже давно, коли отримував ще персональний атестат, але от для інших атестатів така процедура необхідна.

Обмін

Якщо Ви бачите таку помилку, то переходите за лінком на сайт атестації passport.webmoney.ru, завантажуєте скани свого паспорта та чекаєте на перевірку. Тут можуть бути не обов’язково саме скановані сторінки, можна зробити фото будь-якою хорошою камерою, я робив колись звичайним фотоапаратом (а зараз смартфони мають набагато потужніші камери).

Обмін

Фото чи скани будуть дуже великі, але можна скористатись сервісом pixlr.com та зменшити вагу до 2 мб. Коли всі скани будуть перевірені (займає приблизно декілька годин в робочий час доби), Ви побачите зелені галочки підтвердження навпроти кожного з них.

Обмін

Тепер ми можемо знову повернутись до обміну, до оформлення заявки. Але навіть зараз, коли скани паспорта підтверджені, буде ще один момент, який багатьох плутає та зупиняє – це підтвердження картки Приватбанку. Ось так виглядає ця помилка:

Обмін

Тут не потрібно лякатись чи щось вишукувати – на цьому сервісі картка підтверджується автоматично. Очікуємо максимум до 20 хв. і повідомлення про готовність картки надійде нам на кіпер.

Обмін

Все, тепер гарантовано більше ніяких обмежень не буде, можна спокійно здійснити вивід титульних знаків WMZ на банківську карту в національній валюті.

Повертаємось на попередній крок, коли ми оформлювали заявку та спробуємо повторити операцію зараз, коли всі обмеження зняті та помилки виправлені.

Обмін

Тиснемо кнопку “Обміняти” і переходимо до заповнення умов заявки – сума, гаманець, номер карти.

Обмін

Вводимо суму обміну, прописуємо номер Z гаманця (чи іншого, залежно від того, який тип титульних знаків Ви будете виводити), вказуємо номер карти Привату і знову тиснемо “Обміняти”. Перед нами з’явиться шаблон оформленої заявки, де ми можемо перевірити всі дані і при необхідності щось виправити, повторивши обмін.

Обмін

Якщо все добре – тиснемо кнопку “Перейти до сплати” і рухаємось далі. Нас перекидає на сервіс WebMoney, де ми обираємо метод здійснення оплати – кіпер, онлайн гаманці і т.д.

Обмін

Коли Ви авторизуєтесь, проведете платіж, Вас перекине назад на сервіс обміну, де можна прослідкувати статус заявки. Гадаю, що процес оплати описувати потреби немає, якщо Ви читаєте цю статтю, то це не буде для Вас чимось новим, тому я напишу просто: “Оплачуємо заявку”.

Після оплати повертаємось в обмінник і в розділі меню “Заявки” бачимо статус нашої операції (тут я приведу скрін однієї зі своїх завершених заявок).

Обмін

Як Ви бачите, чим довше Ви користуєтесь цим сервісом, тим вигідніше буде для Вас здійснювати операції, враховуючи знижку, яка накопичується.

Між моментом оплати з гаманця WebMoney і до моменту надходження коштів на карту Приватбанку проходить буквально декілька секунд, все виконується миттєво і без затримок.

Як поповнити гаманець WebMoney з карти Приват – процедура аналогічна, різниця лишень в напрямі обміну. В цьому випадку ми міняємо P24 UAH на WMZ. Обираємо напрямок.

Обмін

Заповнюємо всі необхідні дані, які нас просить вказати сервіс.

Обмін

Перевіряємо правильність даних в заявці.

Обмін

Тиснемо “Перейти до сплати” та завершуємо операцію за допомогою Приват 24.

Обмін

Коли все готово – повертаємось на сервіс обміну в особистий кабінет.

Обмін

Буквально одночасно з завершенням обміну, на своєму гаманці ми побачимо прихідну операцію.

Обмін

Готово. Кошти (чи то пак – титульні знаки WebMoney) у нас на кіпері.

Тепер Ви знаєте, як вивести WMZ (чи WME) з гаманця WebMoney на карту Приватбанку та як поповнити гаманець WebMoney з тієї ж карти Привату. Користуйтесь сервісом:

ОБМІННИК WM ТА P24 UAH

Якщо будуть виникати якісь проблеми чи питання – пишіть коментарі, будемо вирішувати.

Маю надію, що Вам цей матеріал принесе користь. Я спробував розглянути всі питання, які можуть виникати при виводі чи поповненні, та все ж – можливо щось пропустив, тому пишіть, коментуйте, все вирішимо та розберемо.

Бажаю Вам гарної неділі та хорошого настрою на робочий тиждень.

Шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 5, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 36 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Я зажди міняв прямо у Вебмані. Там не зажди курс приємний.
  Буду знати. Якщо все буде добре, то цього місяці повинно згодитись.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   У WebMoney курс дійсно просто капець. Сьогодні дивився – купівля $ десь 29 з копійками.

   Відповіcти
 2. ML сказав:

  А чим стандартний http://webmoney.ua не задовільняє?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ніколи ним не користувався. І там, по моєму, можна тільки WMU вивести на гривневу карту, а якщо WMZ – приходиться обмінювати і з відсотками можна втратити. Плюс тут є накопичувальні знижки 🙂

   Відповіcти
 3. Олександр Шевченко сказав:

  Нещодавно теж намагався вивести кошти з Webmoney. Прийшлося не через існуючі обмінники, а через миттєве переведення через сам сервіс. Правда вийшло звідти коштів менше через комісії 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Я рідко коли вивожу гривні на гривневу карту, частіше долари на гривневий рахунок, а от на сервісі вебмані такої можливості не бачив.

   Відповіcти
   1. ML сказав:

    Це немає різниці виводити гривні чи долари на гривневий рахунок 😀

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Не знайшов такого та і не вникав особливо, якщо чесно 🙂 Мене цілком влаштовує той метод, який я описав.

     Відповіcти
  2. ML сказав:

   Миттєвий вивід має додакову вомісію. А простий – 0,8%, стандартна комісія вебманий. Нижче немає ніде

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Думаю що багато хто згодиться заплатити комісію, але отримати кошти миттєво 🙂

    Відповіcти
 4. Євген сказав:

  Дуже цікава стаття, але я вважаю що данний обмінник – не є найоптимальнішим. Є набагато кращі, з більш вигіднішим курсом.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Можливо, не буду сперечатись. На той час, коли я почав користуватись цим обмінником, він був найоптимальнішим, судячи з моніторингу, зараз, враховуючи знижку, він залишається для мене найвигіднішим. Які ще є пропозиції на сьогодні на ринку – не можу знати, тому стверджувати категорично не буду.

   Ніхто не заважає користувачам промоніторити пропозиції та обрати оптимальний варіант для себе, я запропонував те, чим користуюсь довгий час, в кожного своє бачення та клавіатура в руках 🙂

   Відповіcти
  2. Мирослав сказав:

   Там останнім часом дійсно курс високий:-)

   Відповіcти
 5. Виталий сказав:

  Я вообще не могу создать рублевый кошелек, у меня формальный атестат и установлен кипер про, но один хр*н не получается создать кошелек RUB..(

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Сумніваюсь, що це проблема в атестаті.

   Відповіcти
   1. Виталий сказав:

    Почему?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Хоча б тому https://wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B0%D1%82%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82

     Відповіcти
     1. Виталий сказав:

      Блин, нужно делать персональный? Когда-то давно создавал эти кошельки без проблем, а теперь все так “не хорошо” сделано… Для персонального там вроде нужно лично передавать атестатору или у нотариуса заверять… геморой придумали короче

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       Так справа в тому, що згідно wiki webmoney ці гаманці можна створювати і на формальному атестаті. Можливо варто в підтримку вебмані звернутись?

       Відповіcти
       1. Виталий сказав:

        Обращался с двух email. больше суток прошло, но результата так и не дождался. Вообще, не успев толком попользоваться, как уже из самого начала возникают проблемы с этой конторой. приходилось время тратить на просмотр видео из ютуб как правильно создавать кошельки, проходить регистрацию, верификацию… И все равно накосячил) С Яндексом как-то ну очень просто все.

        Відповіcти
        1. Олег Волощук сказав:

         Прямо зачароване коло)) Я завжди отримував відповідь, раз правда було десь два дні чекав. Навіть не знаю що порадити – зателефонуйте до них, чи що …

         Відповіcти
 6. Гриць сказав:

  Дякую за хорошу статтю! Якщо буде час будь ласка додай ще інформацію про вивід поштою і оплату товарів та послуг. І мене ще цікавить чи можно вивести в ощадбанк, і чи є якась можливість переводу довіреній особі або родичам. Чи тільки власна картка і більше ніяких варіантів.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Пошукаю інформацію.

   Відповіcти
 7. Светлана сказав:

  Олег, дякую за статтю. Давно користуюсь гаманцями WEBMONEY, але виводити WM на картку ПРИВАТБАНКУ не наважувалась.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Сміливо можете пробувати, сервіс перевірений та надійний, все відбувається практично миттєво.

   Відповіcти
 8. Оксана Скоц сказав:

  Дякую, корисна стаття. Думаю, знадобиться. Але мені потрібно спочатку підняти рівень сертефікату до персонального, а це як писав Віталій, не так то просто. А ще враховуючи, що в нашому місті немає сертифікаторів. Так я на цьому і застрягла у бажанні спробуати заробляти через інтернет на тому сайті, що Ви порадили.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Чому всі зациклились на персональному сертифікатові? Якщо потреби немає – можна і на формальному залишатись. А стосовно сертифікаторів – так і в моєму місті його немає, я отримував персональний сертифікат через пошту.

   http://webdigest.com.ua/oglyady-ta-statti/internet-servisy/yak-otrymaty-personalnyj-atestat-webmoney-v-ukrajini.html

   Для виводу вебмані на карту немає потреби обов’язково отримувати персональний сертифікат.

   Відповіcти
 9. respect14 сказав:

  Привіт Олег) дуже дякую за корисну статтю…є ще декілька запитань.
  1. Виводити можна лише на гривневу картку приватівську? Чи можна наприклад на віртуальну доларову картку приватівську?
  2. Якщо я хочу з вебмані просто гривні вивести на гривневу картку…потрібно також через обмінник?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю. Відповідаю на питання:

   1. Виводити можна тільки на гривневу, в обмінника більше приватівських рахунків там немає. І якщо мені не зраджує пам’ять, то така операція взагалі заборонена законодавством для фізичних осіб, якась там є заковирка з доларами.

   2. Кажуть, що виводили і через сайт Вебмані, але я особисто не пробував, завжди виводив обмінником – миттєво ж, а це для мене великий плюс.

   Відповіcти
 10. Сергей сказав:

  Вчера заказал обмен денег в этом обменнике.
  Потребовали подтверждение карты Приватбанка, потом не понравилась фамилия им моя, еще выслал фото страниц паспорта в Webmoney.
  Документы подтвердили, сегодня пришло сообщение, что необходимо оплатить 100 wmu за привязку карты Приват к этому обменнику что ли?
  Хотел поменять RUB и вывести на Приват-24 в гривны.
  Так и не въехал за что платить 100 гривен?

  Хотя стоит согласиться, что курс обмена у них интересный. Может подскажете?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ні Сергій, обмінник не вимагає ніякої оплати, процедура описана вище. Також за прив’язку карти нічого платити не потрібно. Що і куди Ви прив’язуєте – невідомо.

   Відповіcти
   1. Сергей сказав:

    Честно говоря я так и сам не понял до конца.
    Пробовал менять в другом обменнике деньги, то также карточку отвергал обменник, а после оплаты этой квитанции обмен прошел на ура.

    Счет выставило

    ООО “Агентство Гарантий” за Продажа прав требования (webmoney.ua):

    сумму уменьшил до 11 wmu и пошли они на указанный в оплате кошелек. После этого смог менять деньги, карта Приват-24 для оплаты подтвердилась. Причем сделал обмен через этот обменник и нашел еще один с более приятным курсом. И в первом и другом случае обмен прошел без задержки, практически мгновенно.
    Ниже привожу ссылку на скрин этой квитанции. Может кому-то данная информация будет полезной.

    https://yadi.sk/i/nmkGT5Ozgf7AR

    А за подсказку по обменнику Олегу отдельная Благодарность!

    Відповіcти
 11. Сергей сказав:

  Добавлю еще, что атестат webmoney персональный и получен несколько лет назад.

  Відповіcти
 12. ФуФk0 сказав:

  А чим і чому вас не влаштовує прив’язка банк.карти[гривневої] до WM-гаманця[долларового в т.ч.]? чи може ви фанат Приватбанку?

  Відповіcти
 13. ФуФk0 сказав:

  Мiж iншим:

  Ваш коментар очікує на ОДОБРЕННЯ

  ОДОБРЕННЯ, це насправдi СХВАЛЕННЯ, якщо українською все ж таки 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Перекладом WordPress на жаль не я займався :), тому … що маємо.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google