Відкрити меню

Як запустити два і більше Skype на одному комп’ютері

Вітаю! Нещодавно я отримав листа від користувача з проханням: “Скажіть, а можливо запустити два Скайпи на одному ПК? В мене є робочий і особистий Skype, та зайти одночасно не вдається.” Питання, виявляється, поширене і вже кілька разів я відписував на пошту користувачам, але отримавши чергового листа – вирішив написати про це керівництво. Отже, для чого взагалі потрібно два облікові записи Skype? Ситуацій може бути багато – особистий і робочий, загальний і тільки для певних контактів, якась служба підтримки, під певні проекти і т.д. Як же подружити два Скайпи на одному ПК?

Скайп

Все дуже просто, не потрібно нічого додатково інсталювати. Для початку визначимось, що другий обліковий запис у Вас уже є і Вам необхідно його просто запустити одночасно з основним на одному комп’ютері. Як і будь-яка програма, Skype завантажується з ярлика на робочому столі, клацнувши по якому ми даємо команду файлику Skype.exe. Відповідно, якщо ми виходимо з програми і запускаємо її ще раз, то у нас вибір невеликий – ввести один або другий обліковий запис. Якщо ми клацнемо по ярлику при запущеному Скайпі – то просто відкриється працююча програма і все.

Як же запустити другий Skype, не виходячи з першого облікового запису? Робимо декілька простих дій. На робочому столі у нас є ярличок встановленого Скайпу – для початку нам потрібно зробити його копію, тобто – ще один аналогічний ярлик. Клацаємо правою кнопочкою мишки по іконці встановленого Skype і обираємо функцію “Створити ярлик”.

Дублюємо ярлик Скайп

В результаті ми отримаємо два однакових ярлички з однаковими функціями. По якій іконці ми б не клацнули – зайти зможемо тільки в один обліковий запис.

Тепер нам потрібно вказати для другого ярличка певну команду, яка дасть програмі зрозуміти, що запускати необхідно зовсім інший Skype, не виходячи з першого. Для цього клацаємо по новій іконці правою кнопочкою і обираємо “Властивості”.

Властивості іконки

У віконечку, яке з’явиться, обираємо вкладку “Ярлик”. Тут, в полі “Об’єкт”, ми бачимо шлях, де лежить виконуючий файл Skype.exe. Ось тут нам і потрібно вказати команду, яка дасть програмі зрозуміти, що ми від неї хочемо.

Змінюємо шлях до файлу

Наразі основний обліковий запис Skype у мене запущений, я буду заходити в тестовий аккаунт, який спеціально зареєстрував для цієї статті.

Запущений скайп

Тестовий скайп має логін testoviy36 та пароль testoviy36548795. Зараз ніяк мені не вийде зайти в цей обліковий запис, не вийшовши з основного. Тому, в полі “Об’єкт”, яке ми бачимо у віконці “Властивості” я прописую наступну команду:

– після шляху, який тут стоїть по-замовчуванню, я ставлю пробіл і пишу наступне /Secondary /username:testoviy36 /password:testoviy36548795

де /Secondary – команда, яка вказує програмі, що потрібно запустити зовсім інший Скайп і не виходити з першого, /testoviy36 – мій новий логін, а /testoviy36548795 – мій новий пароль. В результаті у Вас повинно вийте наступне:

Новий шлях

Не забувайте за пробіли – інакше працювати не буде. Тиснемо “Застосувати” і “ОК”. Отже, повний шлях в полі “Об’єкт” повинен виглядати наступним чином:

Звичайно, що шлях до файлу Skype.exe (“D:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe”) у кожного буде різний, в залежності від того, яка у Вас операційна система та на якому диску встановлений Skype.

Тепер ми можемо перейменувати другий ярлик так, як нам буде зручніше, по логіну, як приклад.

Переіменовуємо іконку

У мене на робочому столі дві іконки Skype під різними іменами і один запущений основний Скайп.

Два Skype

Тепер пробуємо запустити другий Skype – якщо все зроблено вірно, не пропущені пробіли, то все запрацює. Відкриється одразу Ваш новий аккаунт, адже всі дані ми прописали. Для чого було прописувати логін і пароль? Щоб не вказувати кожного разу дані, а завантажувати додатковий Скайп миттєво.

Отже, запускаю новий Skype і бачу, що все працює чудово.

Два робочі Скайпи

Аналогічно – працюють і віконечка двох аккаунтів, можна спокійно переміщувати їх місцями і відповідати одразу у двох.

Віконця аккаунтів

Якщо ж Ви роздумаєте використовувати другий Skype – достатньо просто видалити ярлик. І все. А зайти через основну іконку Ви зможете під одним або під другим логіном – обліковий запис нікуди не дівається.

Повторюсь – ситуацій, коли потрібен другий обліковий запис Skype, можна змоделювати багато, дивіться самі – потрібно Вам це чи ні. Але, судячи з кількості листів, цей спосіб цікавить все більшу кількість користувачів. А додавши цю статтю собі в закладки – Ви будете тепер знати, як запустити два Skype на одному ПК одночасно.

При чому, таких облікових записів можна зробити не тільки два, а скільки буде потрібно.

Вдалого Вам дня, гарних вихідних, з наступаючим святом Покрови.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 5, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 12 коментарів
 1. Павло сказав:

  Дякую за інфу. У мене така проблема на основному комп’ютері – два скайпи, мій і дружини, й можна продовжити – два гуглівські профілі, два фейсбуки й так далі. Вирішив проблему тим, що за за комп’ютер майже не сідаю, віддав його дружині й дітям, а сам користюся нетбуком, до якого прикупив монітор :). Але вирішення проблеми кількох профілей на одному компі треба знати.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну це скоріше для одного користувача, якщо два чи більше – то просто самого користувача простіше зробити.

   Відповіcти
 2. Валентина сказав:

  Ну дякую, спробую…. але як же до речі ця стаття мені попалася саме тоді, коли я “збилася з ніг”у пошуках цього питання в інтернеті… 🙄

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   😉 😉 пробуйте, мені це допомогло, я вже почав шукати альтернативу Skype, але тут вчасно вирішив спробувати))

   Відповіcти
   1. Валентина сказав:

    Не виходить… другий ярлик створився, але коли натискаєш правою мишкою на властивості в новому ярлику, там у графі об’єкт нічого немає, вона неактивна… 🙁

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Цікаво звичайно, повинна бути активна – там варіантів то немає ніяких.

     Спробуйте тоді вказати на основному ярлику шлях до другого скайпу, а основний потім з меню Пуск-Всі програми-Skype натиснете правою кнопочкою “Відправити на робочий стіл”.

     Відповіcти
 3. Анна сказав:

  о! ви мій кумир!!! у нас з чоловіком це дійсно проблема. Вже знайомим роздали і моє і його імена в скайпі, вони знають, що писати треба тому, хто он-лайн. Але це не вирішувало проблеми з робочим скайпом.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   😉 😉 😉

   Відповіcти
 4. Лєна сказав:

  )))))))Гарно дякую, в мене трохи не виходило, але прочитавши коментарії, все запрацювало.))))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, Лєна, радий був стати в пригоді 🙂

   Відповіcти
 5. Аліна сказав:

  Доброго дня, а у мене це поле не активне і у першому ярлику, і у другому…. Підкажіть, що зробити……

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Спробуйте створити другий ярлик з файлу, який знаходиться за адресою C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe (якщо система 64-бітна), або за адресою C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe, якщо система 32 бітна. Клацніть на іконці правою кнопкою мишки і оберіть “Відправити на робочий стіл”.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google