Вітаю, шановні друзі! Буквально на днях я вирішив реанімувати рубрику блогу “Інтерв’ю” і побалакати з цікавими людьми інтернет-мережі. Та тут мені спало на думку, що не кожен співрозмовник виявить бажання писати декілька сторінок тексту – все ж таки це тужно і не всі на це погодяться. Тому було прийнято рішення – знайти програму (бажано – безкоштовну), яка б могла записувати аудіо та відео розмови в Skype і робила б все це в хорошій якості.

Free Video Call Recorder for Skype

Така програмка була знайдена – Free Video Call Recorder for Skype. Тепер я зможу на вибір запропонувати співрозмовнику вид інтерв’ю – текстовий або голосовий. І хоча фраза “програмка була знайдена” звучить дуже просто та легко – насправді виглядало це не так весело. Варіантів запису розмов в Skype існує превелика кількість, але все щось заважало зупинитись – то якість запису, то можливості, то складність у використанні, то платність …

Наприклад, всім відомий додаток до самої програми Skype – Pamela for Skype. Можливості цього плагіна, в безкоштовному варіанті, обмежуються 15 хвилинами запису, для моїх потреб цього дуже мало і від “офіційного” додатку прийшлось відмовитись. Інші програми, різні MP3 Recorder-и, запрошували дозвіл для використання Skype, але сам Skype попереджав, що з якогось там грудня припиняє підтримку таких плагінів і вводить новий протокол – також не те.

Певні аудіо редактори, які мають можливості запису хоча б голосових дзвінків, були настільки заплутані та напхані різними налаштуваннями – що розібратись було дуже важко і чи потрібно взагалі. Тому мета була наступна – знайти максимально простий та функціональний продукт, який просто записував би аудіо (при можливості – відео) при мінімумі “лівих” можливостей.

Free Video Call Recorder for Skype влаштував мене за всіма параметрами – безкоштовний, простий, функціональний, не вимагає складних налаштувань чи додаткових плагінів. Просто встановив, виставив параметри і все – пишеш інтерв’ю. При чому, записувати можна всю розмову або тільки одного співрозмовника – не знаю кому це було б потрібно, але така можливість є. Щоправда і тут розробники намагаються “втулити” нам купу зайвого софту, тому при інсталяції необхідно бути уважними.

Давайте пройдемось коротенько процесом установки, отже

Free Video Call Recorder for Skype

Завантажуємо зі сторінки www.dvdvideosoft.com останню версію програми:

Free Video Call Recorder for Skype

Запускаємо процес інсталяції. Мова, на жаль, тільки російська, української немає, але – вже що є.

Free Video Call Recorder for Skype

Далі йде звична процедура, але давайте пройдемось детальніше, щоб не наставити зайвого.

Free Video Call Recorder for Skype

Приймаємо умови угоди – програмка безкоштовна, тому сміливо кажемо “Так”, такі вимоги розробників, як і в кожній платній чи безкоштовній програмі.

Free Video Call Recorder for Skype

Шлях установки – залишаємо по-замовчуванню або обираємо свій, за бажанням.

Free Video Call Recorder for Skype

Ось тут і починається. Розраховуючи на вплив галочки “Я погоджуюсь”, розробники намагаються подарувати користувачам якийсь архіватор. Він нам не потрібен – тому нічого не ставимо і тиснемо “Далі”.

Free Video Call Recorder for Skype

Наступний сюрприз – твіттер-клієнт. Нам також його не потрібно, тому ставимо позначку на пункті “Відхилити“.

Free Video Call Recorder for Skype

Все, подарунки ми оминули – далі завершуємо установку. Обираємо – ставити ярлики на робочий стіл чи ні.

Free Video Call Recorder for Skype

Якщо всі обрані опції нас влаштовують і ми нічого не хочемо змінювати – тиснемо “Встановити”.

Free Video Call Recorder for Skype

Інсталяція пройде швиденько – не встигнете і оком кліпнути)).

Free Video Call Recorder for Skype

Установка завершена. Можете запускати одразу, можете галочку зняти і запустити пізніше.

Free Video Call Recorder for Skype

При першому запуску, що мені дуже сподобалось, Free Video Call Recorder for Skype проінформує Вас про необхідність повідомити співрозмовника про те, що його пишуть)).

Free Video Call Recorder for Skype

Тепер у нас на робочому столі з’явиться іконка програми, яка ну дуже схожа на іконку самого Skype. Особисто я використовую на ПК утилітку RocketDock, тому прийшлось змінювати зовнішній вигляд значка, тому що дуже легко їх сплутати)).

Free Video Call Recorder for Skype

Про налаштування тут власне і немає що розказувати – все просто та зрозуміло. Запускаємо програму Free Video Call Recorder for Skype, обираємо – що саме ми будемо писати (всіх співрозмовників, тільки одного чи тільки аудіо) і тиснемо червону кнопочку для старту. Все.

Free Video Call Recorder for Skype

Якщо Вас щось не влаштує – тиснете “Інструменти” та виставляєте бажані параметри. Я не сильно розбираюсь в частотах, бітрейтах та інших звукових штуках, тому залишив все так як є – якість запису нормальна, нічого не потрібно було підправляти, чути обох співрозмовників однаково голосно.

Free Video Call Recorder for Skype

Протестуйте – подзвоніть на тестовий аккаунт Echo / Sound Test Service, який є в кожного, та відрегулюйте програмку під себе. Повторюсь – я залишив все по-замовчуванню, цілком нормальна якість. Більше і розписувати немає що, Free Video Call Recorder for Skype дуже зручна, проста і безкоштовна програмка для запису розмов в Skype – мені сподобалась.

Також почав активно користуватись скайпом на смартфоні. Сподобалось)). Класна штука – смартфон, якщо підзбирати фінансів і купити HTC One чи Samsung Galaxy Ace 3, або ще якийсь хороший смарт – стаєш прямо таки мобільним чоловіком. Сидиш в кав’ярні за філіжанкою еспресо і розмовляєш по Skype … краса)).

Тепер, якщо Вам буде потрібно знайти відповідь на питання “Як записати аудіо чи відео дзвінок в Skype“, Ви будете знати, як це можна зробити дуже легко та без зайвих рухів.

Завантажити Free Video Call Recorder for Skype

Бажаю Вам вдалого дня, цікавих співрозмовників. Ближчим часом я порадую Вас інтерв’ю з цікавими людьми.

Шануйтеся!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...