Відкрити меню

Як збільшити максимальний розмір завантажуваних файлів на WordPress

Мої вітання, шановне товариство! В залежності від того, яку хостинг-компанію ми обираємо для своїх блогів та які тарифні плани пропонує певний хостер – в менеджері завантажуваних файлів на WordPress ми отримуємо різні значення. Коли користувач бажає завантажити на блог якийсь файл – він бачить певний ліміт і змушений викручуватись, якщо бажаний файл має розмір на порядок більший.

Завантажуємо файл на WordPress

Таке обмеження не залежить від того, поганий хостинг чи добрий. В основному тут грає роль тарифний план, але більшість хостинг-майданчиків дають достатній ліміт на завантаження, проте – якщо Ви стикнулись з такою проблемою, то в цій статті ми розглянемо: як збільшити максимальний розмір завантажуваних файлів на WordPress без звертання в службу підтримки.

Отже, коли Ви намагаєтесь завантажити якийсь медіа-файл на блог, то перед Вами виникає ось таке віконце, яке дозволяє обрати потрібний файл і показує, який ліміт розміру Вам доступний.

ліміт

Число, підкреслене червоною лінією, і є тим лімітом на розмір, який встановив на хостер. Бувають випадки, коли тут світиться число 2мб, чого явно не вистачить для повсякденної роботи. Хоча, повторюсь, більшість хостерів встановлюють достатній ліміт, але бувають ситуації (про це свідчать листи від користувачів, які я отримую), коли максимального розміру не вистачає.

Давайте розглянемо декілька варіантів, як можна цей ліміт збільшити до потрібного самостійно. Все дуже просто – уважно читайте статтю і все у Вас вийде.

Варіант 1. Редагуємо файл .htaccess

Такий файл є в корені кожного блогу на базі WordPress, якщо ж у Вас якимось чудом такого файлу немає, то просто створіть його за прикладом в статті про захист блогів.

Отже, відкриваємо файл .htaccess в текстовому редакторі і вписуємо туди наступний код:

де 64мб – це той розмір, який Ви бажаєте виставити. Прописали і завантажили назад в корінь Вашого блогу.

Варіант 2. Редагуємо файл functions.php Вашої теми

Тут також все просто, відкриваємо файл functions.php свого шаблону і вписуємо туди наступний код:

Відповідно до першого варіанту, число 64мб – це бажаний об’єм завантажуваного файлу.

Варіант 3. Створюємо або редагуємо файл php.ini

Цей спосіб працює у більшості користувачів, але має одне “але”. Якщо у Вас віртуальний хостинг, то в теці на сервері Ви такого файлу не побачите. Тоді робимо наступне: просто створюємо такий файл php.ini та додаємо в нього наступні рядки коду:

Що таке 64мб – зрозуміло. Вписали і завантажили цей файл в корінь блогу.

От і все. Один з цих варіантів повинен спрацювати, якщо ліміт розміру Вас не влаштовує. Тут варто пам’ятати наступне, що при використанні найпростішого та найдешевшого хостингу чи тарифного плану – такі варіанти можуть і не принести результату, хоча це дуже рідко.

Якщо ж у Вас нічого не вийшло, то можете постукати в службу підтримки та попросити їх збільшити розмір ліміту. Як правило, хостери бережуть своїх клієнтів і повинні піти на зустріч. Але варто знати, що більшість проблем можна вирішити самостійно.

Я описав Вам три простенькі способи як збільшити максимальний розмір завантажуваних файлів на WordPress. Вони не зашкодять ні Вам, ні Вашому ресурсу, а Ви зможете вирішити поставлене завдання своїми руками.

Цю проблему я вже описував на форумі підтримки, але не всі відвідувачі користуються відеокурсом “Як створити блог на WordPress своїми руками”, тому я вирішив присвятити цьому питанню окремий пост. Можна, звичайно, одразу звертатись в підтримку та навіть не намагатись щось змінити самостійно, але якщо Ви створили блог і працюєте з WordPress – то знати та вміти щось робити “ручками” Вам просто необхідно.

Бажаю Вам гарно відсвяткувати Хрещення Господнє, бережіть себе та свої родини. Щастя Вам, успіхів і міцного здоров’я.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 4, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 16 комент
 1. Мені для завантаження зображень і, інколи, відео – ліміту в 196 Мб більш ніж вистачає 😀

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Мені теж, але я от недавно стикався, коли ліміт був всього 2мб.

   Відповіcти
   1. Що ж це за хостинг такий… Безкоштовний якийсь?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Та ні, якийсь дешевий російський і самий стартовий тариф, вже не пригадаю.

     Відповіcти
 2. Ігор сказав:

  Зустрічав на самопалах ліміти, але щоб на публічних хостингам)) Утопія 😉

  Відповіcти
 3. Віктор сказав:

  Дуже вам вдячний за цю статтю. Якраз зараз потрібно буде заливати досить об’ємні відео-файли на сайт, а я помітив обмеження WordPress – 256 Мб. Шукав-шукав в Інтернеті, ніяк не міг знайти рішення. Вже поча було думати, що це обмеження ніяк обійти не можна.
  А ви вже вкотре допомагаєте 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, радий буду якщо допоможе 😉

   Відповіcти
 4. Мирослав сказав:

  отут над WP має перевагу Joomla, бо там просто встановлюється розмір завантажуваного файлу у налаштуваннях медіа-галереї. І до речі, не всі хостинги забезпечують збільшення завантажуваного файлу. Хостинг ho.ua на безкоштовній основі має ліміт 2 Мб і збільшення не дозволяє.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На нормальному хостингу WP по-замовчуванню ставить 196 мб, цього достатньо з головою, і ще два рази. А безкоштовні хостинги – то не хостинги, то забавка і там Джумла також нічого не зробить.

   Відповіcти
 5. Мирослав сказав:

  Це точно-безплатний хостинг -це не хостинг! До речі, в мере ресурс на bitte і я не задоволений. З самого початку (коли був тільки встановлений Вордпресс і шаблон) ресурс не працює з нормальною швидкодією. Думав, щось не так-все видалив і по новому встановив все.

  Відповіcти
 6. Мирослав сказав:

  та проблема так і не зникла 😐

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Проблема в чому? В об’ємі файлів для завантаження?

   Відповіcти
 7. Мирослав сказав:

  Коли раніше реєстрував на bitte, то було стандартно 196 Мб, а коли зареєстрував http://infosvit.in.ua/, то розмір завантажуваного файлу 20 Мб . А проблема в тому, що ресурс з самого початку повільний, навіть при відключенні всіх плагінів. Хоча робив аналіз сайту онлайн, то показники вже не такі й погані 😐

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Мирослав, ну згодіться що проблема або в роботі ресурсу, або в роботі хостингу. Що значить “ресурс з самого початку повільний” – WordPress з самого початку “літає”, гальма починаються вже при перевантаження плагінами або зміною коду, коли вже сам користувач щось нахімічив.

   Я б вам радив змінити хостинг, якщо Ви впевнені в нормальній роботі ресурсу.

   Відповіcти
 8. Мирослав сказав:

  Я думаю, що проблема в хостингу, бо я згідний з Вами, що Вордпрес літає. З кодом я не експерементував, а навіть при відключенні плагінів (всіх) проблема не зникла. Я б задоволенням поміняв хостинг, але в мене оплачено до червня 2015 року. Так, що 11 міс треба терпіти 😡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Прикро звичайно, я при переході на новий хостинг оплачую на 2-3 місяці, якщо все влаштовує – тільки тоді проплачую на рік.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено