Відкрити меню

Якщо б’ють – значить люблять. Про негативні коментарі та відгуки

Колись, пригадую, мені написала знайома повідомлення такого змісту: “Та ну його … цей блогінг. Я пишу, пишу, а тут починають писати в коментарях всілякі гадості… Я ж тобі казала, що блог – це не для мене…” Так, шановні друзі, я знаю, наскільки важливий перший коментар, перший схвальний відгук про твою роботу і наскільки присаджує та відбиває бажання щось творити перший негативний троль. Але … є друга сторона медалі. Яка? Позитив в негативі 🙂

Не перейматеся тим, коли на Вашу пошту або в коментарях на блозі з’явиться негативний коментатор, який спробує показати, що він самий розумній та все знає. Зрозумійте одну просту річ – якби Ви писали не цікаво, якби Ваш матеріал не інтригував – ніхто і ніколи не тролив би Вас та Ваші публікації! Друзі, якщо Вас критикують – радійте! Це значить, що Ви рухаєтесь в правильному напрямку!

Як що ж Ви не бажаєте бачити на своєму блозі негативних коментарів – поставте налаштування, яке дозволяє адміністратору узгоджувати коментарі в будь-якому випадку, не залежно від того, чи коментував цей відвідувач уже щось чи ні. Але, я б вам радив, все ж таки, пропускати такі коментарі! Чому?

Взагалі то, в переважній більшості, такі люди, які полюбляють обгадити все і всіх, самі практично нічого не добились і їм стає заздрісно, коли хтось розпочинає правильний шлях та здобуває те, чого вони самі досягти не змогли. Спробуйте повернути ситуацію на свою користь та виставити цього троля в невигідному для нього світлі. Повірте, більшість Ваших відвідувачів Вас підтримають. Таким чином Ви підкреслите свій статус та опустите “нижче плінтуса” Вашого троля.

Якщо ж Ви не готові до “дебатів”, повторюсь, всього одне налаштування в “Коментуванні” і без Вашого відома ні один коментар не пройде.

Але, шановні мої, нагадаю Вам ще раз. Якщо Вас коментують, не важливо чи позитивно, чи негативно, значить Ви робите свою справу так, що байдужими люди не залишаються. “Якщо б’ють – значить люблять” – це прислів’я дуже точно характеризує ситуацію з негативними коментаторами. Ну для чого людина буде розпинатися та щось писати, якщо Ви опублікували відверту ахінею?

Якщо ж опубліковано дійсно хороший матеріал, заздрісників знайдеться предостатньо і коментувати будуть як позитивно, так і негативно. Ні в якому разі не засмучуйтесь та не опускайте руки! Пишіть, творіть, публікуйте – все буде добре!

- · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. Валентин сказав:

  На одному з сайтів прочитав, що для нормального просування сайту обовязково повинні бути негативні відгуки. Там була намальована складна схема, я її вже не памятають, але суть проста – якщо є кілька хороших и позитивних статей про ваш ресурс, то мае бути і негативна.
  Я правда не дуже розумію як пошукові роботи розрізняють де хорошо, а де негативна статтья. Хоча звичайно логіка тут є – завжди будуть люди, яким щось не подобається.
  Але я згоден з Вами Олеже, що задрісники які пишуть негатив дійсно нічого не можуть досягнути и тому бризгають ядом.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Нехай критикують та тролять. Я ж не можу всім вгодити 🙂 Це нормально.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено