Вітаю, шановне товариство! Проблема, коли зникають значки звуку, живлення та мережі з трея на Windows 7, виявляється досить поширена і найчастіше такий “глюк” проявляє себе на так званих “збірках”. От завантажили Ви комп’ютер, а в треї немає значка звуку, мережі чи живлення, що робити? Часто допомагає звичайне перезавантаження ПК, але ж не будемо ми “гвалтувати” комп’ютер кожного разу, як тільки зникають значки, потрібно цю проблему вирішити. Як? В цій статті ми і розглянемо різні методи.

Значки в треї на Windows 7

Повторюсь, що така проблема виникає не у всіх, а найчастіше в тих користувачів, які використовують модернізовані ОС, так звані “збірки”. Особисто в мене стоїть оригінальна “сімка”, без прикладання сторонніх рук, тому такого на своєму ПК я не спостерігав, а от на збірках користувачів – стикався. Також варто додати, що це не є проблема операційної системи, не показник її працездатності, просто така проблема виникає і тут навіть Microsoft цей момент визнає.

Я не буду вдаватись в технічні подробиці, чому і через що так відбувається, просто розгляну вирішення такого випадку. Отже, виправити цей “косячок” можна двома способами – складним та простим. Давайте розпочнемо зі складного, а потім подивимось на рішення від Microsoft.

Для тих, хто полюбляє бавитись з налаштуваннями операційної системи, можна зробити наступне:

Як відновити значки в треї на windows 7 – варіант 1.

1. Натискаємо комбінацію клавіш win + R, вводимо regedit та тиснемо ОК. Відкриється редактор реєстру нашої системи;

2. В цьому реєстрі шукаємо гілку

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify

3. Клацаємо правою кнопочкою на IconStreams — видалити;

4. Клацаємо правою кнопочкою на PastIconsStream – видалити;

5. Перезавантажуємо комп’ютер і значки повинні відновитись.

Вам необхідно буде тільки налаштувати порядок їх відображення, так як налаштування, які були до цього моменту, зіб’ються.

Як відновити значки в треї на windows 7 – варіант 2.

Цей метод найпростіший і не вимагає втручання в реєстр операційної системи – на допомогу нам прийде фікс від Microsoft 50229. Просто завантажуємо, запускаємо та дотримуємось вказівок майстра інсталяції.

Microsoft Fix it 50229

Після встановлення – перезавантажуємо комп’ютер і значки в треї повинні повернутись на місце.

Відверто кажучи – другий варіант мені подобається більше. Буквально вчора ввечері я його спробував на одному ноуті, де виникла проблема з відображенням значків в треї – все спрацювало на ура.

Windows 7, на сьогодні, напевно одна з найбільш популярних та стабільних операційних систем – один великий мінус її в тому, що вона платна і коштує не дуже дешево. Нещодавно я придивлявся до ОС Linux Mint – безкоштовна, швидка і дуже цікава. Встановив собі цю оську як додаткову, протестував і залишився задоволеним.

На основний комп’ютер я її не поставлю, так як для Linux немає аналога програми Camtasia Studio, а для мене це дуже важливо. Всі інші програми, з горем навпіл, можна замінити, а от для Camtasia Studio аналогів немає. Linux Mint я собі поставлю на нетбук, так як подумую над придбанням мобільного пристрою і перевагу над планшетом надаю саме нетбуку.

Чому саме нетбук? Та хто зна – забаганка. Та ж сама діагональ (10 дюймів), та ж сама портативність (також маленький та зручний), присутня клавіатура (не можу я звикнути до сенсорних екранів) – коштує нетбук дорожче, але якщо вже купуєш портативний пристрій, то керуєшся не модою (ну модні сьогодні планшети, що не кажи), а зручністю в першу чергу для себе.

Ну це так, відволікся я від теми статті трішки. Отже, друзі, якщо у Вас виникатимуть проблеми з відображенням значків в треї на Windows 7 – то тепер Ви будете знати, як це можна вирішити. Рекомендую використовувати фікс від Microsoft 50229 – просто, зручно і перевірено особисто мною.

Звичайно, що в мережі можна знайти ще якісь методи усунення цієї проблеми, але я обрав два, на мою думку – найпростіші.

Бажаю, щоб Ваші ПК та операційні системи працювали без збоїв і робота в мережі була для Вас комфортною та зручною.

Шануйтеся!

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: