Відкрити меню

З Днем Незалежності, Україно!

Мої вітання, шановні друзі! Дозвольте від усього серця привітати всіх Вас з Днем Народження нашої держави – з Днем Незалежності! Це дійсно знаковий день для кожного з нас, адже вже понад 20 років наша Україна виборює собі право бути незалежною та вільною! І сьогодні, в цей день, я хочу побажати кожному з нас міцного здоров’я, гарячого серця, холодного розуму і віри в нашу перемогу.

Небесна Сотня

Також дуже хотілося б, щоб ми з Вами не забували, завдяки кому наша Україна змогла показати всім, що ми не натовп, який просто слухняно виконує вказівки “керівника”, що ми можемо і вміємо вийти та відстояти свою честь та гідність, вічна пам’ять героям Небесної Сотні.

А ще я дуже хочу, щоб люди чітко розрізняли поняття держава і влада, щоб не було у нас розмов, типу … а що тобі дала ця держава, що тобі дала Україна? Ціни ростуть, курс високий, війна іде, роботи немає і т.д. Україна дала мені все і навіть більше – тут я народився, тут живуть мої батьки і близькі, тут мій дім … Україна дала мені відчуття гордості, власної гідності, любов до своєї землі, до своїх звичаїв та традицій, можливість з честю носити звання українець.

А влада … а що влада, це явище тимчасове і всі негаразди в державі не від України, а від тих, хто біля керма корита і дбає тільки про свої інтереси. Влада – це люди, а люди приходять і ідуть геть, згадайте хоча б легітимного. Так, проблем зараз дуже багато, але в цьому винна не Україна, в цьому винні люди.

Шановні друзі, прийміть ще раз мої вітання з Днем Незалежності, всього найсвітлішого Вам та Вашим близьким, вірте в нашу перемогу.

Шануйтеся і все і нас буде добре!

Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 1 коментар
  1. Роман сказав:

    Героям слава!

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено