Відкрити меню

Захищаємо блог від вихідних посилань – плагін TAC

Ми вже з Вами говорили про те, що вихідні посилання на інші ресурси шкодять позиціям Вашого сайту чи блогу у видачі пошукових систем. Тобто, необхідно закривати від індексації посилання з Вашого ресурсу на інші. Якщо в тексті статті чи посту це зробити легко та просто, за допомогою rel=”nofollow” (про це ми мали розмову ось тут), то що робити з посиланнями з файлів теми?

Кожен власник блогу використовує для свого ресурсу теми (або шаблони). Хтось їх купує, хтось замовляє, хтось пише сам, хтось завантажує безкоштовні, які є у вільному доступі. Але, не залежно від того, де Ви взяли цю тему, в ній можуть міститись посилання на інші ресурси. Наприклад, на сайт перекладача, на сайт розробника, або просто, недобросовісні власники ресурсів з темами, “зашивають” в шаблон посилання на потрібні їм сайти.

Виникає слідуюча ситуація – Ви працюєте над блогом, розвиваєте його, просуваєте, підвищуєте “пузомірки” і самі про те не здогадуючись, на своєму горбі витягуєте чиїсь сайти, посилання на які були заховані в темі Вашого блогу. Звичайно, що від таких “паразитів” потрібно позбавлятись – видаляти сторонні вихідні посилання на інші ресурси.

Варіантів проінспектувати тему є два:

1. Відкривати руцями кожен файл теми в текстовому редакторі і шукати будь-які вихідні посилання у Вашому шаблоні. Знайшли – видалили… і так по всіх файлах теми.

2. Більш зручний варіант – використовувати спеціальний плагін для WordPress – TAC (Theme Authenticity Checker). Цей плагін самостійно проінспектує Ваш шаблон і покаже, в якому місці містяться вихідні посилання, якщо такі є.

Я не буду завантажувати цей плагін на свій сервер та перекладати його по одній простій причині – плагіни оновлюються та на момент перегляду цієї статті, версія на офіційному сайті може бути новіша. А на рахунок перекладу – та там і перекладати, власне, немає що. Плагін простенький та зрозумілий – тому я даю Вам посилання на офіційний сайт, де Ви і знайдете TAC (Theme Authenticity Checker).

Завантажити TAC (Theme Authenticity Checker) з офіційного сайту

На момент написання статті – остання версія TAC 1.5. Завантажуємо плагін та переходимо в адмінку нашого блогу, в розділ Плагіни та натискаємо “Додати”.

Після цього додаємо завантажений плагін TAC – тиснемо “Завантажити”.

Натискаємо кнопочку “Обзор” та вибираємо завантажений нами плагін TAC з офіційного сайту.

Обрали. Тепер тиснемо “Встановити зараз”.

Плагін розпаковується та інсталюється. Коли все буде завершено – тиснемо “Активувати цей плагін” та запускаємо його в роботу.

WordPress покаже нам, що плагін успішно активовано.

На всяк випадок шукаємо TAC (Theme Authenticity Checker) в переліку плагінів та дивимось, чи дійсно він активний. Так, все в порядку, плагін дійсно активовано.

Тепер про те, як з ним працювати. Тут, друзі мої, все надзвичайно просто. Після того, як ми активуємо TAC, у вкладці “Дизайн” у нас з’явиться підпунктик “ТАС”.

Заходимо в налаштування цього плагіну (клацаємо на підпунктик “ТАС”) і бачимо ось таку картинку.

Велика зелена кнопка говорить нам про те, що з нашою темою все ОК (Theme OK!), але в файлах шаблону присутні 2 стороні вихідні посилання на інші ресурси (2 Static Link). Якщо у Вас ніяких вихідних посилань не буде, то, відповідно, Ви побачите тільки велику зелену піпку, яка скаже Вам, що все добре.

Значить нікого своїм сайтом Ви не будете підтримувати – можете спокійно продовжувати роботу. У мене ж є 2 посилання – дивимось, що це таке. Тиснемо на “2 Static Link(s)” і нам відкривається детальний перелік тих посиланнь, які можуть нам зашкодити.

Аналізую ці посилання. Але тепер і я можу заспокоїтись, посилання ведуть на сервіс RSS каналу блогу – тому, кажу “ФУ” і іду робити собі каву.

Якщо ж Ви побачите, що ці посилання ведуть на “ліві” сайти – їх необхідно буде видалити. Над кожним посиланням ТАС покаже нам, в якому файлі воно знаходиться – відкриваємо той файл шаблону, шукаємо те посилання і “век” з нашого блогу.

Ось такий простий та корисний плагін. Переглядаючи інформацію про вплив вихідних посилань на блог, я читав багато різних думок. Але скажу Вам одне, хто б що не говорив – вихідні посилання на інші ресурси зменшують вагу Вашої сторінки в очах ПС (пошукової системи). Якщо на Вашому блозі таких посилань буде багато – забудьте про високу відвідуваність та хороші позиції в видачі. Однозначно.

Завантажити TAC (Theme Authenticity Checker) з офіційного сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google