Відкрити меню

Закінчились парламентські вибори. Що нас чекає?

От і все, вибори минули. Ми не будемо говорити про політичні настрої в нашому суспільстві та про політичну погоду у Верховній Раді – поговоримо про те, що нас чекає після виборів. Що “цікавого” приготують для нас народні обранці та до чого готуватись пересічному українцеві.

Чуток було багато, основна з них та, що відбудеться подорожчання хліба. І хоча урядовці заявляють про те, що абсолютно ніяких підстав для підняття цін на хліб немає, виробники одностайно говорять, що мінімум на 10% ціни все ж таки піднімуться.

Тим більше, що зараз економіка стає незалежною та практично неконтрольованою. Якщо, наприклад, до виборів курс гривні тримався, тримався штучно, то сьогодні стримувати його ніхто не буде. Дефіцит коштів у бюджеті, спад ВВП, занепад виробництва, експорту  та інші чинники гарантовано вплинуть на те, що гривня впаде. Хоча банки радять брати кредити та відкривати депозити у національній валюті, та хто його знає…

Дальше – краще, ціни на комунальні послуги. Тут також очікується ріст. І хоча будуть говорити та росказувати про те, що ні, ні…піднімати ми не будемо, але екперти прогнозують, що можливо не зразу, можливо не цього року, а після опалювального сезону, але ціни піднімуться. Не менше, ніж на 20% – ось такий прогноз економістів. На такому рівні, як зараз, ціни на комунальні послуги просто не можуть залишатись.

Чому так стається? Та все просто. “Стабільність” в державі стримувалась штучно, ну який варіят буде спускати повідки до виборів? До виборів все повинно бути “чьотко”. А от після… Проблеми з МВФ (ну не дають нам більше кредитів), падіння цін на сталь в світі, а отже зменшення доходу від експорту, висока ціна на газ…все це просто поставить Україну до стінки і змушує керівництво піднімати ціни, а громадян – затягувати паски ще на одну дірочку. А там, гляди, не за горами і інфляція…

Одним словом, ось така перспектива нас очікує. Повальне підняття цін буде. Можливо не таке різке та стрімке, як під час кризи декілька років тому, але буде обов’язково. Вже минулого тижня долар був по ціні 8,19 грн, так що тримаймося.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google