Що таке автоматизація продажів?

26-04-2018-2-5152555

Автоматизація продажів дуже важлива для людей, які хочуть витрачати більше часу на вигідні торговельні відносини та уникати дій, що призводять до втрати цього самого часу. Давайте дізнаємось як це працює.

Коли мова йде про продажі, перше, що потрібно зробити будь-якій групі маркетологів – залучити найкращу цільову аудиторію, яка не боїться змін и готова витрачати свої гроші на нові модні речі.

Отже, чи можете ви саме зараз назвати найбільш активну демографічну групу, учасники якої готові купувати? Звичайно, це мілленіали! З року в рік вони займають лідируючі  позиції і складають найбільшу частину користувачів, що характеризуються насамперед глибокою залученістю в цифрові технології. Представники цього покоління мають особливе відношення щодо своїх гаджетів і вважають, що технології мають бути ще більш ефективними та продуктивними. Завдяки технологіям, мілленіали мають цілодобовий доступ до свого бізнесу та приватного життя. Незалежно від того, шукають вони корисну інформацію чи прагнуть ще більше додатків для своїх смартфонів, їхня близкість до цифрового світу очевидна. І це також відображається на тому, як вони роблять покупки. Вони порівнюють ціни, шукають більше інформації про продукти, читають відгуки та коментарі експертів, ці люди прагнуть купувати лише гідні речі. Бренди, що можуть запропонувати максимальну якість продукту за найнижчою ціною, гарантовано увійдуть в коло інтересів мілленіалів.

Тому не варто нехтувати автоматизацією бізнесу у висококонкурентному середовищі навіть тоді, коли для створення своїх сайтів ви використовуєте шаблони для бізнесу.

Що таке автоматизація продажів?

Якщо ви хочете знайти нових клієнтів та розширити цільову аудиторію, будьте відкриті до змін та інновацій. Час переходити від холодних дзвінків до e-mail маркетингу.

Автоматизація продажів – це використання автоматизованого програмного забезпечення для продажів, спеціальних інструментів для ведення бізнесу та CRM-систем.

26-04-2018-2-5152555

Загалом функціональність автоматизації продажів включає в себе:

 • прогнозування;
 • управління;
 • автоматизовану діяльність з продажу;
 • та відстеження взаємодії з клієнтами.

Ефективне програмне забезпечення для автоматизації продажів забезпечить вам можливість завжди аналізувати весь цикл продажів вашої компанії вчасно. З його допомогою ви зможете повністю зануритись у бізнес-процес, не відволікаючись на незначні речі.

Статистика також показує, що саме так ефективність компанії можна збільшити на 26% та зменшити час на адміністративні процеси на 14%.

Що дає автоматизація продажів?

Можливість цілодобово керувати процесом

Автоматизація допомагає менеджерам з продажу використовувати корисні інструменти для аналізу діяльності конкурентів у бізнесі, дій та поведінки клієнтів, слідкувати за відповідними показниками, керувати зростанням та оцінювати прибуток.

Це корисно, оскільки система дозволяє вам дізнаватися, яка частина бізнесу потребує деякої модернізації та змін.

Збереження свого часу

Нехай процеси, що залежать від часу будуть автоматизовані! Не витрачайте ні хвилини на відправлення листів, відстеження контактів та оновлення програмного забезпечення.

Покращення процесу обслуговування клієнтів

Будь-яка автоматизована система повинна вміти керувати відносинами з клієнтами.

Збільшення доходів

Наприклад, слід уважно стежити за клієнтами (що вони купують, від чого відмовляються, про що мріють и чого хочуть). Система автоматизації продажів допомагає зробити правильний акцент на ваших продуктах.

Управління можливостями

Чи знали ви, що системи автоматизації продажів мають інтелектуальний функціонал для того, щоб мати конкурентоспроможний бізнес? Завдяки такій опції можна контролювати діяльність конкурентів і слідкувати за ними. Крім того, система автоматизації продажів усуває потребу в дублюванні введення даних, застарілих файлів. Вона також допомагає менеджерам виявляти слабкі місця, які потребують вдосконалення.

Покращення апселінгу та крос-продажів

Найкращі системи автоматизації продажів допомагають краще зрозуміти клієнтів, надаючи доступ до демографічних даних, історії замовлень та іншої цінної інформації.

6 важливих типів автоматизації продажів

 1. Автоматизація звітності;
 2. Автоматизація розподілу лідів (потенційних покупців);
 3. Пріоритезація автоматизації лідів;
 4. Автоматизація створення запису процесів;
 5. Автоматизація резервного копіювання баз даних;
 6. Автоматизація процесів покупки/бронювання продуктів.

ТОП-10 найпопулярніших систем автоматизації продажів

 1. HubSpot Sales
 2. Pipedrive
 3. Freshsales
 4. bpm’online sales
 5. xSellco Repricer
 6. Pocketbiz
 7. Infor CPQ
 8. Webnexs Wcomm
 9. ChannelApe
 10. Toolyt

Вибираючи програмне забезпечення для автоматизації продажів для свого бізнесу, зверніть увагу на такі основні функції:

 • Гнучкість;
 • Можливість налаштовувати звіти;
 • Масштабованість;
 • Мобільна інтеграція;
 • Інтеграція соціальних мереж;
 • Аналіз прибутковості;
 • Можливість досліждення діяльності конкурентів.

Отже, зробіть свій вибір і дозвольте йому принести вам багато позитивних результатів.