Пропозиції щодо форуму

Залишайте свої відгуки про всі розділи нашого форуму та пропозиції щодо покращення його роботи.
Аватар користувача
amapola
Адміністратор сайту
Повідомлень: 121
З нами з: 16 вересня 2015, 10:16
Контактна інформація:

Пропозиції щодо форуму

Повідомлення amapola » 22 січня 2016, 13:54

Чи подобається вам організація розділів форуму? Чи все зрозуміло? Які ще розділи хотілося б додати?
Чекаємо на ваші зауваження, коментарі та поради.

avavav
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2018, 22:58
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення avavav » 05 січня 2018, 23:12

саме так виглядає мертвий форум. чому? тому, що тут немає людей, і немає інтересу. і тематика форуму не зовсмі зрозуміла: чи то вивчати українську мову, чи то просто "у куточку постояти"? як це "не публікувати ...посилання на ресурси, які не мають жодного відношення до України", "спілкуватись переважно українською мовою (хоча допускається вживання й інших мов)" (я вжив би слово "дозволяється" замість "допускається"), "НЕ СТВОРЮВАТИ ПОЛІТИЧНІ ТЕМИ". це чому? невже ситуація така, що політика не має впливу на наше життя, і не повинна нас цікавати?
одним словом, зареєструвався виключно для того, щоб опублікувати це висловлювання.
бажаю форуму розвитку на процвітання, хоча підозрюю, що творці цього форуму втратили до нього інтерес (так чому він ще у когось повинен бути?)

Аватар користувача
amapola
Адміністратор сайту
Повідомлень: 121
З нами з: 16 вересня 2015, 10:16
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення amapola » 11 січня 2018, 12:02

avavav писав:саме так виглядає мертвий форум. чому? тому, що тут немає людей, і немає інтересу. і тематика форуму не зовсмі зрозуміла: чи то вивчати українську мову, чи то просто "у куточку постояти"? як це "не публікувати ...посилання на ресурси, які не мають жодного відношення до України", "спілкуватись переважно українською мовою (хоча допускається вживання й інших мов)" (я вжив би слово "дозволяється" замість "допускається"), "НЕ СТВОРЮВАТИ ПОЛІТИЧНІ ТЕМИ". це чому? невже ситуація така, що політика не має впливу на наше життя, і не повинна нас цікавати?
одним словом, зареєструвався виключно для того, щоб опублікувати це висловлювання.
бажаю форуму розвитку на процвітання, хоча підозрюю, що творці цього форуму втратили до нього інтерес (так чому він ще у когось повинен бути?)Доброго дня!
Дякуємо за Ваш коментар.

Цей форум було створено з метою підтримки й розвитку україномовного Інтернет-простору. Саме тому тут є розділ, присвячений українській мові. Також тут передбачалася співпраця, а то й командна робота, тож і атмосфера тут мала би була конструктивною і дружньою. Розмови на політичні теми звичайно викликають сварки, взаємні образи і створюють атмосферу, прямо протилежну тій, яка необхідна для спільної роботи.

Якби ми втратили інтерес до теми форуму, то закрили б його взагалі. Насправді якийсь час тут люди спілкувалися, але пішли звідси через спамерів, що так інтенсивно тулили в усі теми рекламу російських порносайтів, що ми не встигали її вчасно видаляти. Зараз ця проблема вже вирішена - ми зробили реєстрацію трішки складнішою, і роботи тут вже не реєструються. Щоб знову оживити форум, потрібен час на його розкрутку, якого, на жаль, ми зараз не маємо, тож просто залишили форум до кращих часів.

Щодо Вашого зауваження: слово "дозволяється" є більш точним, проте "допускається" теж вживалося українськими класиками у значенні "дозволити певні дії" (зокрема, Лесею Українкою), і воно має менш наказовий і категоричний відтінок, тож вважаємо, що поки краще залишити його. Можливо, надалі ми взагалі перепишемо вступне слово.

Якщо Вас цікавить якась із тем форуму, і Ви готові дотримуватись взаємної ввічливості у спілкуванні, заходьте, спілкуйтесь, кличте друзів, кому це теж цікаво, можливо, нам і не доведеться чекати, поки у нас з'явиться час на повторну розкрутку, й форум оживе сам по собі.

Повернутись до “Відгуки та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість