Відкрити меню

50ГБ безкоштовного хмарного сховища з MEGA

Мої вітання! Сьогодні я Вам розкажу про одне доволі нове хмарне сховище на 50гб, які надаються користувачам абсолютно безкоштовно! До останнього часу я користувався різними хмарними дисками, частину файлів в мене лежало на Яндекс Диску, частина на Google Drive, ще частина на Dropbox, та сьогодні я всі оці частинки стягую в одне місце, до хмарного сховища MEGA. Що таке хмарні сховища я розказувати не буду, гадаю всі це знають, зупинюсь безпосередньо на MEGA, оскільки цей хмарний диск, як на мене, має доволі потужні перспективи.

MEGA

Отже, як я вже казав, тут дається користувачам одразу 50гб місця без всяких питань, одразу після реєстрації. Це доволі щедра пропозиція. Плюс до всього, завантаження файлів відбувається на доволі пристойній швидкості, якщо порівнювати з тим же Яндекс Диском.

Сайт MEGA – www.mega.nz

На головній сторінці Ви побачите такий доволі симпатичний логотип 🙂

MEGA

Але не будемо на “прибамбасах” зупинятись, перейдемо до реєстрації. У верхньому правому куті розташоване меню, де можна зареєструватись та створити собі аккаунт.

MEGA

Але перед цим давайте оберемо мову. Клацаємо на English та спостерігаємо ось таке віконце. Тут ми натискаємо “Показати більше мов”.

MEGA

І бачимо нашу рідну українську мову, яку і обираємо. Варто сказати, що українська мова знаходиться у стадії “бета”, тому де не де можуть траплятись невеличкі “цікавості” з перекладом, але то дрібниці.

MEGA

Обрали, натиснули “Save” і насолоджуємось)). Тепер меню вході та реєстрації буде зрозуміле і приємне для погляду)).

MEGA

Тут ми обираємо пункт “Створити обліковий запис”. Сам процес реєстрації описувати не буду, з цим гадаю проблем не буде. Реєструємось.

MEGA

Після реєстрації ми потрапляємо в свій аккаунт на MEGA, де можемо оперувати з файлами. Ліворуч вгорі ми бачимо наші теки. Тут у Вас буде пусто, я покажу все зі свого облікового запису. Ці теки можна видаляти, створювати … одним словом звичайні операції з файлами.

MEGA

Праворуч вгорі ми бачимо функціональні кнопочки, де можна створити теку, відвантажити файл, завантажити теку, тобто формувати собі дисковий простір так, як нам це потрібно. Нагадаю, простору тут аж 50гб.

MEGA

Ліворуч внизу також є три кнопочки для керування – це Кошик, налаштування профілю та передача файлів.

MEGA

Наприклад, якщо ми натиснемо на шестерню Налаштування, то побачимо зведену статистику по нашому профілю.

MEGA

Як же сюди закинути файли? Все дуже просто. Тут ми або натискаємо вгорі над теками кнопку “Відвантажити файл”, або ставимо собі на ПК клієнт синхронізації, що я і рекомендую. Так набагато зручніше і простіше. Ви собі дивіться самі, як Вам буде краще.

Де взяти інсталяційний файл клієнта синхронізації? Переходимо у верхній правий куток, натискаємо Меню, обираємо пункт “Додаток” і клацаємо на “Клієнт синхронізації”. Тут можна і мобільний клієнт завантажити і плагіни для браузерів.

MEGA

Нас перекине на сторінку, де ми зможемо завантажити клієнт для свого ПК. Тиснемо “Безкоштовне завантаження”.

MEGA

Завантажуємо інсталяційний файл собі на ПК в будь-яке місце.

MEGA

Коли ми запускаємо установку, то також радіємо тому, що бачимо рідну мову навіть в інсталяторі)). Приємно)).

MEGA

Інсталяція також звичайна, описувати немає що. Зупинюсь лише на одному моменті. Коли Ви інсталюєте клієнт та увійдете під своїми даними, MEGA запитає, а де Ви бажаєте розмістити теку для синхронізації? За замовчуванням Вам запропонує диск С, але Ви можете вказати будь-яку іншу теку.

MEGA

Я, наприклад, створив на диску D теку під назвою MEGA, натиснув у вікні кнопку “Змінити” і вказав її для клієнта, щоб всі мої файли лягали на диск D, а не на системний C.

MEGA

Далі завершуєте установку і клієнт синхронізації одразу почне роботу, тобто почне синхронізуватись з хмарним сховищем.

MEGA

Якщо Ви натиснете на іконку, то побачите вікно стану, яке виглядає приблизно наступним чином.

MEGA

Натиснувши внизу на іконку теки MEGA, Ви відкриєте ту теку, де у Вас лежать всі синхронізовані файли.

MEGA

Найцікавіший момент, який мені дуже сподобався, це отримання посилання на файл, якщо Ви бажаєте його комусь відправити (дати можливість завантажити).

Наприклад, я хочу відправити товаришу лінк на завантаження певного файлу чи архіву. Я знаходжу цей файл на MEGA, клацаю правою кнопкою мишки і обираю “Отримати ланку”. Ось так якось цікаво це називається.

MEGA

Після цього мене перепитає, чи я знаю щось про авторські права, обережні такі)). Я тисну що знаю, тобто “Я погоджуюсь”.

MEGA

І тут з’являється вікно, яке багатьох вводить в оману та заплутує – який же лінк відсилати, що тут відсилати?

MEGA

Насправді, все дуже просто і зручно, хоча перший раз може заплутати. Отже:

Перший пункт – ланка без ключа. Це посилання на файл, але для його отримання Ваш товариш повинен мати ключ, тобто зашифроване чи захищене (як подобається, так і називайте) посилання.

Другий пункт – ключ розшифровки. Ось це і є той ключ, який Ваш одержувач повинен ввести, для отримання файлу.

Третій пункт – ланка з ключем. Повне посилання на файл, де не вимагає щось вводити, а Ваш товариш зможе просто і без зайвих рухів завантажити те, що Ви йому передали.

Тобто, третій вид посилання – це і є звичайний лінк на файл. А першими двома Ви можете при потребі захистити Ваш файл від завантаження сторонніми.

Оригінально і реально корисно, як на мене, мені дуже сподобалось таке рішення.

До речі, лінк на файл можна згенерувати і з теки MEGA на Вашому ПК. Клацаєте правою кнопкою мишки і бачите пункт “Отримати ланку MEGA”.

Ось такий прикольний хмарний сервіс)). Більше немає що писати, там все просто, з іншими налаштуваннями гадаю розберетесь самостійно.

Особисто я потихеньку переношу всі свої файли з Яндекс Диску, Google Drive та Dropbox на MEGA, мені тут дуже подобається.

Сайт MEGA – www.mega.nz

Користуйтесь, цей хмарний новачок дійсно заслуговує на увагу.

Гарного Вам дня, шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 4, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 15 коментарів
 1. Саша сказав:

  А збільшувати об’єм можна безкоштовно? На зразок як в дропбоксі, шляхом залучення друзів…
  Я колись зловив акцію від Cloud Mail.ru. Отримав вічні 1000 Гб у хмарі, але не дуже хочу користуватись москальським сервісом;) На дропбоксі маю 22 Гб, але вже трошки піджимає вільне місце)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Здається що немає, по крайній мірі я такого не знайшов. Просто 50гб і все, далі платні тарифи.

   Відповіcти
   1. Саша сказав:

    Погано)

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Тобі 50 гіг мало? 😯

     Відповіcти
 2. Роман сказав:

  Дякую за інформацію!
  Але отак не страшно невідомо куди зливати свої файли? 😕 💡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 А Вам не страшно через браузер невідомо куди заходити? 🙂

   Відповіcти
 3. Myroslaw Jartur сказав:

  Мегою користуюся вже пару років. Синхронізація працює чудово, а от при завантаженні через браузер великої кількості файлів може тупити.
  Папку Мега використовую для резервування робочих файлів, які мені потрібні не лише на одному комп’ютері, і які не варто втрачати у випадку проблем з Віндовсом чи залізом.
  Так недавно на компі полетіла материнка. Шукали заміну більше тижня. Поки тягнувся ремонт – всі файли під рукою.

  Mail.ru хмарою користуватися не раджу, не зважаючи ні на які щедрі теребайти.
  Мій знайомий використовував цей диск для збереження скачаних фільмів. В один прекрасний день виявив все видаленим і повідомлення про те, він зберігав незаконний контент.
  Тож вони навряд чули щось про приватність та конфіденційність даних користувача.
  З іншими російськими сервісами треба також бути обережними.

  Дропбоксом та Google диском користуюся в першу чергу для збереження та онлайн-редагування документів. До них підключено кілька програм записників, планерів, текстових редакторів як на ПК, так і на телефоні. Все між собою синхронізується і зробивши записи з телефону, я маю доступ до них і на ПК і онлайн.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Мегою користуюся вже пару років. Синхронізація працює чудово, а от при завантаженні через браузер великої кількості файлів може тупити.

   Щодо цього, то можу підтвердити, дійсно буває тупить. Але я використовую завжди клієнти синхронізації, що в принципі і раджу. Це зручно.

   А от що стосується Дропбокс та Google … щось вони в мене не прижились, можливо просто не звик. в якості записника використовую Evernote, чого мені поки що вистачає з головою.

   Віталій, дякую за рекомендації 😎

   Відповіcти
 4. Serpiko сказав:

  Олег, дякую за інформацію. Саме зараз шукав “хмарку” з більшим об’ємом для резервних копій. Не хочу образити Dropbox, але чомусь він мені не дуже імпонує 🙁
  Успіху.

  Відповіcти
 5. Сергій сказав:

  Дякую, пан Олег!
  Як завжди корисна і цікава інформація від Вас. Зараз зареєструюся на цьому сайті. Хочу отримати свої 50 Гб пам’яті. 🙂
  З повагою, Ваш вдячний і постійний читач, Шаповал Сергій.

  Відповіcти
 6. Людмила сказав:

  я так розумію без підтримки інтернету програма буде діяти на моєму ПК?
  50 ГБ буде на сайті програми, чи вони якимось чином добавляться до диску D чи C?
  запитую тому що вдома немає інтернету, а диски мають надто мало памяті щоб зберігати фільми. скачала фільми на роботі та не хочеться видаляти щоб записати нові.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не зовсім так. Дивіться, всі файли, які Ви завантажуєте на MEGA, зберігаються на їхньому сервері. Якщо Ви встановлюєте програму для синхронізації на свій ПК, то файли, які є на сервері, завантажуються на Ваш ПК, на диск, де Ви її встановили. Це є синхронізація. Якщо програму Ви поставите ще на якомусь ПК, то відповідно файли завантажаться і на той комп. Себто, 50ГБ місця займатиме і на комп’ютері. Без інтернету ніяк не зможе працювати. Тут зручність в іншому, коли Ви на своєму ПК копіюєте якісь файли у папку MEGA, то вони автоматом завантажуються на сервер і на іншому ПК, коли Ви вмикаєте, вони завантажуються й на нього автоматично, себто синхронізуються з хмарою.

   Відповіcти
  2. Олег Волощук сказав:

   Теоретично 50ГБ буде на сайті програми, якщо Ви не будете встановлювати її на ПК, то 50ГБ місця буде тільки там, на сайті. Але, щоб туди зайти, інтернет також потрібен.

   Відповіcти
 7. Людмила сказав:

  зрозуміла. значить без інтернету ніяк…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну нажаль, хмара – це фактично використання інтернет-сховища, тому …

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google